Close

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Wątek: notebook-wybór

  1. #11

    Domyślnie

    Wydaje mi sie ze historii o awaryjnosci wszelakich marek jest tyle ilu uzytkownikow. Pamiętajmy jednak żę o awaryjnosci sprzetu decyduja rowniez jego uzytkownicy.
    Moim zdaniem nalezy kupic znana marke, nie przeplacac jadnak zbytnio... W przeddzien wejscia Visty konfiguracja sprzętu powinna być jednak dosyć mocna Do tego maksymalnie dluga gwarancja - to moze byc cecha decydujaca.

    Pozdrawiam serdecznie

  2. #12

    Domyślnie

    Mok : ja pisze odnosnie opinii znajomych, ktorzy maja jakeis rozeznanie lub na podstawie swoich.
    Co powiesz jak w ciagu dwoch lat z 3 egzemplarzy NX7000 zakupionych za okolo 6-7 tysiecy kazdy dwa padaja a jeden z nich dwa razy.
    Ocena nie moze byc dobra.
    Gdyby nie byly to laptopy Dyrektorow to gwarancja bylaby standardowa i policz koszta naprawy ... szczescie , ze maja dodatkowa na 3 lata.

    A swoja droga gwarancja to cos co wiele osob pomija.
    Ja mam IBM Lenovo i jestem zadowolony ale za rok jak sie bedzie konczyc zakupie na dodatkowe 2 lata ... zeby miec swiety spokoj.

  3. #13

    Domyślnie

    mały off

    Cytat Zamieszczone przez jurgen
    dzięki Panowie
    ...i Panie...

    dlaczego wszyscy na tym forum upierają się, że nie jestem kobietą? przecież wystarczy uważnie czytać moje posty...

  4. #14

    Domyślnie

    Na avatarze masz brodę ... moj to co innego , gdybym byl kotem to Alf by zrobil porządek ...

  5. #15

    Domyślnie

    EEF
    tak wiem przeoczyłem, widziałem, czytałem, wywnioskowałem że jesteś kobietą
    kiedyś tam przy jakims poscie szanownej kolezanki
    ten rycerzyk taki meski sorry



    [ Dodano: Wto 26 Wrz, 2006 ]
    A co myslicie o firmie BENQ
    "czuję jak rodzi się moc"

  6. #16

    Domyślnie

    Sprzęt sprzętem, ale jeszcze potrzebny jest system operacyjny.
    Wiem, że tym, co napiszę narażę się kilku osobom ale jeśli zamierzasz używać komputera do komunikacji z Nikonami, polecałbym W2K zamiast XP.
    Otóż na W2K wspaniale działa oprogramowanie Nikona. Na XP tak mnie jak i wieeelu osobom spotkanym na forach komunikacja P2P (kablowe sterowanie aparatem i podgląd zdjęć natychmiast po wykonaniu) nie działa. Czasami pomaga reinstalacja systemu a czasami nie.

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez habakuk

    w bieżącym, kończącym się miesiącu, miałem dwa kontakty z Acerem - niestety - obydwa, to były prośby przyjaciół o naprawę (mam znajomych w znanym serwisie), w tym jednego tygodniowego (z jakąś egzotyczną gwarancją). w acerach, obydwu, jednomyślnie padł napęd, a w tym starszym, dwulatku, dodatkowo nie odbijają klawisze.
    potwierdzam, mam juz drugiego Acer'a na stanie jeden z AMD Sempronem drugi Celeron M. W pierwszym po pol roku padly zawiasy od klapy dodatkowo bateria nie laczy i zdarza mu sie wylaczac co chwile (serwis nic nie pomogl). W drugim byl wymieniany wyswietlacz.
    Z doswiadczenia - nie polecam

  8. #18

    Domyślnie

    mam takiego HP i ogolnie jest calkiem fajny ale swiatlo bardzo odbija sie w ekranie

  9. #19

    Domyślnie

    przyjaciel ma Acera WLMi i jakies cyferki- lustrzany ekran- badziew (dokładnie w tego słowa znaczneiu- to jest lustro w którym mozna sie przgeladac). Nie wiem czy tylko acer ma tak do siebie. Obecnie uzywam IBM/Lenovo N100 3000. W przedziale cenowym ok 3k pln nie znalazlem nic lepszego, laptop jest intensywnie uzytkowany, obudowa jest bardzo twarda- typowa dla IBM, wbrew krazacym opiniom o tym, ze srebrny wierzch sie sciera- dementuje te pogłoski i twierdze, ze jest bardzo OK. Bebechy nic nadzwyczjnego- celeron M, 512 ram, 80gb dysk i inne *******y, z gratisow- czytnik linii papilarnych, wbudowane wif-fi (naprade porzadne) i czytnik kart. mankament- słabe głosniki. bateria trzyma przyzwoicie., sprzet cichutki i solidny.

    moze sie komus przyda
    D70|18-70|70-300|50|ZENIT TTL|HELIOS 55/2|

  10. #20

    Domyślnie

    Zgadzam sie.
    Tez zmienilem na N100 jak tylko sie pojawil w sprzedazy.
    Bardzo dobra relacja cena/mozliwosci.
    Teraz ten sam model TY031PB ma wbudowana kamere nad ekranem.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •