Witam !
Świnoujście '09, Poland
Zapraszam
pozdr!, P.
Szukaj
Witam !
Świnoujście '09, Poland
Zapraszam
pozdr!, P.
Nie moja bajka ale mi się podobaMasz wersję bez statku?
Nie moja bajka ale mi się podoba
Chyba się znajdzieMasz wersję bez statku?![]()
Ciut wiecej ruchu stateczku. Wtedy mz git. Tzn. bardziej git.
Ale chmurkom nadales fajową strukture. Troszke drazni, jakby nienaturalna. Ale przynajmniej zwraca uwage.
No niestety nie zdołałem bardziej "rozmazać" statku... A taki miałem zamiar.Ciut wiecej ruchu stateczku.
Z zyciem!
Nikon http://greg77.com/
Piotrze to spróbuj z B+W 3.0.
O samym zdjęciu już pisałem na DA i myślę ciągle tak samo, że zbyt wykonturowałeś chmury. Poza tym rewelka. Kontrast i motyw super.
Statek jest niezbednym elementem kompozycji, a to zdjecie wyszlo Ci wrecz swietnie. Podoba mi sie, ze Twoje morskie prace maja w sobie tak duzo dynamiki, sa bardzo wyraziste.
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
Zbieram kasę na Heliopana 3.0Piotrze to spróbuj z B+W 3.0.![]()
Dzięki bracie !Podoba mi sie, ze Twoje morskie prace maja w sobie tak duzo dynamiki, sa bardzo wyraziste.
Skontaktuj się z nami