Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie The sea transit #

    Witam !

    Świnoujście '09, Poland



    Zapraszam

    pozdr!, P.

  2. #2

    Domyślnie

    Nie moja bajka ale mi się podoba Masz wersję bez statku?

  3. #3
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    Nie moja bajka ale mi się podoba


    Masz wersję bez statku?
    Chyba się znajdzie

  4. #4

    Domyślnie

    Ciut wiecej ruchu stateczku. Wtedy mz git. Tzn. bardziej git.
    Ale chmurkom nadales fajową strukture. Troszke drazni, jakby nienaturalna. Ale przynajmniej zwraca uwage.

  5. #5
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    Ciut wiecej ruchu stateczku.
    No niestety nie zdołałem bardziej "rozmazać" statku... A taki miałem zamiar.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    Nie moja bajka ale mi się podoba Masz wersję bez statku?
    Natomiast jak dla mnie to właśnie ten statek nadaje zdjęciu wigoru

  7. #7

  8. #8
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Piotrze to spróbuj z B+W 3.0.
    O samym zdjęciu już pisałem na DA i myślę ciągle tak samo, że zbyt wykonturowałeś chmury . Poza tym rewelka. Kontrast i motyw super.

  9. #9

    Domyślnie

    Statek jest niezbednym elementem kompozycji, a to zdjecie wyszlo Ci wrecz swietnie. Podoba mi sie, ze Twoje morskie prace maja w sobie tak duzo dynamiki, sa bardzo wyraziste.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  10. #10
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    Piotrze to spróbuj z B+W 3.0.
    Zbieram kasę na Heliopana 3.0

    Podoba mi sie, ze Twoje morskie prace maja w sobie tak duzo dynamiki, sa bardzo wyraziste.
    Dzięki bracie !

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •