Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 33 z 33
  1. #31

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sheva Zobacz posta
    Pamiętaj, że nikt tu Ci nie chce zrobić przykrości. Rób dużo zdjęć i często. przemyśl co na danym zdjęciu chcesz pokazać (nie koniecznie chodzi o modela), znajdź fajne miejsce przemyśl kompozycje sprawdź skąd o której godzinie pada światło, wybieraj godziny i pogodę sprzyjające fotografowaniu (pełne słońce to są fatalne warunki na zdjęcia) a jak się nie da bierz blendę, szukaj naturalnych cieni i refleksów światła. Fotografia to malowanie światłem i o nim pomyśl na początek bo to ono głownie morduje Twoje kadry! i powodzenia i do zobaczenia bo masz potencjał
    Wydaje mi się, że autor, który na forum już się 11 lat nie logował tego nie przeczyta.
    Zabawy forumowe
    Fotografia Miesiąca.
    Tematyczne
    KretoRAWki
    Weź udział.
    Nie wymiękkaj.

  2. #32

    Domyślnie

    Też myśłę, że udzielanie takich rad po 13 latach jest delikatnie mówiąc, mało rozsądne. Autor zdjęć może być dzisiaj mistrzem świata w fotofrafii, albo dawno ją porzucił. Może zmienił płeć i teraz zajmuje się klejeniem tipsów. Może umarł... Itd itd...

  3. #33

    Domyślnie

    nie spojrzałem na datę... musze spróbować odtworzyć jak w ogóle odkopałem taki stary wątek sory
    posiadam kuku na muniu, poszukuje wspólnika z fiksum dyrdum

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •