Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24
  1. #11

    Domyślnie

    Piękne foty Januszu i pewnie świetna impreza. Bonusik wydaje się być najciekawszym choć żaglowce również przepiękne. Dwa lata temu finał TSR był u nas w Szczecinie. Nie mam jednak zadowalającej dokumentacji fotograficznej bo nie byłem "w braNży"
    LED ZEPPELIN

  2. #12
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2008
    Miasto
    Wrocław (okolice)
    Posty
    26

    Domyślnie

    Również na za Błyskawicą, czy była tak oświetlona? Jakimiś jupiterami? Bo lampą SB to chyba nie da rady tak ładnie całą doświetlić.

  3. #13

    Domyślnie

    Dla mnie bonusik, a za nim 3.

  4. #14

    Domyślnie

    No nareszcie kolejne. W tej czarnej oprawie wyglada to super.
    Tak myslalem, ze na 2-ce to kolujace odbicia zarowek. Szkoda, ze tego nie bylo wiecej.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez K-Krzysiek Zobacz posta
    Również na za Błyskawicą, czy była tak oświetlona? Jakimiś jupiterami? Bo lampą SB to chyba nie da rady tak ładnie całą doświetlić.
    tego typu zdjecia nocne uzyskuje sie z pomocą statywu oraz długich czasów, ponieważ była to duza impreza więc zadbano równiez o oswietlenie, nie wszystkie statki były oswietlone tak dobrze jak by się chciało ale w przypadku Błyskawicy ten efekt był zadawalajacy, tak do jednej trzeciej jej długosci, reszta to obróbka programem

  6. #16
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    07 2008
    Miasto
    Wrocław (okolice)
    Posty
    26

    Domyślnie

    Dzięki za wyjaśnienie, od mistrzów trzeba się uczyć. Naprawdę bardzo fajna sesja.

  7. #17

    Domyślnie

    dzięki wszystkim za odwiedziny i komentarze

  8. #18

    Domyślnie

    Wszystkie dobre ale 3 i 4 naj
    Pozdro. Wojtek

  9. #19

    Thumbs up

    Jak zwykle perfekcja - jest od kogo się uczyć
    Pozdrawiam Harb
    D3300S, parę N i jestem amatorem
    http://razza.fmix.pl

  10. #20

    Domyślnie

    Moim faworytem jest jedynka - kadr, kolory...potem długo, długo nic i trójka
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •