Piękne foty Januszu i pewnie świetna impreza. Bonusik wydaje się być najciekawszym choć żaglowce również przepiękne. Dwa lata temu finał TSR był u nas w Szczecinie. Nie mam jednak zadowalającej dokumentacji fotograficznej bo nie byłem "w braNży"![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami