acha i jeszcze zapis rawu musi byc szybki !!!![]()
Szukaj
acha i jeszcze zapis rawu musi byc szybki !!!![]()
d700 d3 14-24 28 35 50 85 135
"acha i jeszcze zapis rawu musi byc szybki !!! "-no pewnie![]()
![]()
Tylko jak szybki![]()
![]()
Zaproponujcie "punkt odniesienia"![]()
Marek
Zakon Fuji
Najlepiej - bardzoZamieszczone przez fotomarek_k
. Bardzo szybki
![]()
.
Pozdrawiam
Marcin
no wiec tak jezeli nef z d200 zajmuje 10 mb a w fuji 25 to proponuje 2,5 raza dluzej niz w d200 czyli 5 sek bylo by idealnie![]()
d700 d3 14-24 28 35 50 85 135
Natknąłem się na info, że s5 ma mieć programowy "bajer" rozpoznawania twarzy na fotkach-ktoś coś konkretniej o tym "cudeńku" (co, jak itd,itp) wie ????
Marek
Zakon Fuji
Tam piszą o systemie rozpoznawania do dziesięciu twarzy po wciśnięciu spustu do połowy...
http://www.fotal.pl/artykul/Fujifilm..._doc12826.html
Marek
Zakon Fuji
Rzeczywiscie pisze o tym nawet Fuji na swojej stronie. Koniec świata - juz mi sie ten aparat przestaje podobać.
Pozdrawiam:
Andrzej
http://www.youtube.com/watch?v=QF7_O...elated&search=
oraz
http://luminous-landscape.com/photok...o-report.shtml
Popatrzyc mozna. Jak to bedzie dzialac - zobaczymy.
D90, S3pro, X10, T17-50, T28-75, S30/1.4, S105m, S50-200, SB800 i inne klamoty
Skontaktuj się z nami