Matryca Fuji chocby miala juz z 20 lat i 2 megapiksele jest nadal orginalna, niepowtarzalna, jest po prostu innowacyjna. Pytanie powinno brzmiec raczej: dlaczego Nikon nie wymyslil czegos nowego, tylko ciagle laduje ten szajs od Sony (i kto tu idzie na latwizne, he?)Zamieszczone przez King
Pozdro
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami