Close

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 82

Wątek: Fuji S5Pro

  1. #11
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  2. #12

    Domyślnie

    Trochę żal, że nie dali ulepszonej matrycy. Byłby to kroczek w przód.
    Pewnie coś mają, ale uznali, ze na razie nie ma potrzeby by się wychylać.
    Szkoda gripa i paluszków, bo to było fajne rozwiązanie, i nie trza było pierniczyć się
    z bateriami. Ciekawa jaką dowalą cenę?
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  3. #13

    Domyślnie

    wlasnie jaka dowala cene ? pewnie na poziomie d200
    a z matryca to mysle ze moze byly negocjacie z nikonem o body zrezygnowali z lepszej matrycy by miec lepsze body ? moze ale imo matryca w s3 jest naprawde bdb i poprawka w kierunku iso 3200 i lepsze filtry moga duzo zmienic
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  4. #14

    Domyślnie

    jeżeli matryac okaże się niczym nowym to po jaką cholere zrobili aparat niemal identyczny jak d200 ???
    D7200 | D50 | S 17-50 | N 18-70 DX | N 50 | S 70-200 |SB 600 |

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez King
    jeżeli matryac okaże się niczym nowym to po jaką cholere zrobili aparat niemal identyczny jak d200 ???
    Dlatego ze niektorzy widza roznice pomiedzy badziwna matryca od Sony a SR Pro od Fuji.

  6. #16

    Domyślnie

    King, Arra dobrze to powiedzial ale ja dodoam bo z s3 sie wszyscy smieli ze jest wolny i ma kiepskie body , wiec teraz ma najlepsze body i najfajniejsza matryce jak testy wyjda pomyslenie to bede go mial
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  7. #17

    Domyślnie

    nie mów że jest badziewna matryca bo prawie wszystkie nikony jadą na niej i jakós nikt nie narzeka. Dziwi mnie tylko to że nie wymyślili czegoś orygianlnego tylko do korpus od d200 wsadzili inną matrycę. Mieli moim zdaniem ergonomicznie lepiej skonstruowane s3pro od d200 i zamiast postarać się je udoskonalić do perfekcji to poszli na łatwiznę .
    D7200 | D50 | S 17-50 | N 18-70 DX | N 50 | S 70-200 |SB 600 |

  8. #18

    Domyślnie

    zgłupieli. po kilku latach wypuszczaj aparat z tak samą matrycą? co oni robili w tym czasie? - wszystko co lepsze jest zasugą lepszego body, a nie FUJI.
    Fajne, ale czy to powód do kupna nowego?
    Gdyby tylko przyspieszyli S3 to by wystarczyło, a powinni tak je upgradować ju z rok temu.
    Miałem nadzieję na większą matrycę, niekoniecznie FF.
    a pokaże się pewnie za rok - patrząc na czas oczekiwania na S3 od czasu jego zapowiedzi - to był chyba rekord.
    Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.

  9. #19

    Domyślnie

    tak jak mowilem czuje umowy z nikonem moze im zabronili czegos wiekszego wypuszczac na rynek , czy zmiana body ma sens ? ma szybszy AF wizjer i ittl to wystarczajace powody
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  10. #20

    Domyślnie

    zaraz sie okaże, że te nowe filtry NR na HIGH ISO to dokładnie te same co ma seria d2x, d2hs, d200 i d80... widząc tak dużą identyczność rzypuszczam, że to jest nie tylko puszka od d200, ale także cała elektronika za wyjatkiem samego modułu matrycy. Dokładnie tak samo jak jest z D2x i D2hs.
    Jedyna niewiadoma to - szybkostrzelność, wynika pwnie z ograniczeń matrycy FUJI. Bufor będzie miał pewnie taką samoą wilkość jak D200 tylko w związku z inną wielkością NEFów i JPGów będzie inaczej wykorzystany...
    Jak na tak długi okres oczekiwania to rozczarowali.
    Ale jeśli wyciągnie 5fps i sporo nefów zmiesci w buforze to całkiem fajna puszka... Tylko ciekawe "za ile ?"
    N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
    D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9

    pozdrawiam
    Paweł

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •