http://www.fujifilm.com/photokina200...nPix_S5Pro.pdf
tu jest broszurka
Szukaj
http://www.fujifilm.com/photokina200...nPix_S5Pro.pdf
tu jest broszurka
dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk
Trochę żal, że nie dali ulepszonej matrycy. Byłby to kroczek w przód.
Pewnie coś mają, ale uznali, ze na razie nie ma potrzeby by się wychylać.
Szkoda gripa i paluszków, bo to było fajne rozwiązanie, i nie trza było pierniczyć się
z bateriami. Ciekawa jaką dowalą cenę?
wlasnie jaka dowala cene ? pewnie na poziomie d200
a z matryca to mysle ze moze byly negocjacie z nikonem o body zrezygnowali z lepszej matrycy by miec lepsze body ? moze ale imo matryca w s3 jest naprawde bdb i poprawka w kierunku iso 3200 i lepsze filtry moga duzo zmienic
d700 d3 14-24 28 35 50 85 135
jeżeli matryac okaże się niczym nowym to po jaką cholere zrobili aparat niemal identyczny jak d200 ???
D7200 | D50 | S 17-50 | N 18-70 DX | N 50 | S 70-200 |SB 600 |
Dlatego ze niektorzy widza roznice pomiedzy badziwna matryca od Sony a SR Pro od Fuji.Zamieszczone przez King
King, Arra dobrze to powiedzial ale ja dodoam bo z s3 sie wszyscy smieli ze jest wolny i ma kiepskie body , wiec teraz ma najlepsze body i najfajniejsza matrycejak testy wyjda pomyslenie to bede go mial
![]()
d700 d3 14-24 28 35 50 85 135
nie mów że jest badziewna matryca bo prawie wszystkie nikony jadą na niej i jakós nikt nie narzeka. Dziwi mnie tylko to że nie wymyślili czegoś orygianlnego tylko do korpus od d200 wsadzili inną matrycę. Mieli moim zdaniem ergonomicznie lepiej skonstruowane s3pro od d200 i zamiast postarać się je udoskonalić do perfekcji to poszli na łatwiznę .
D7200 | D50 | S 17-50 | N 18-70 DX | N 50 | S 70-200 |SB 600 |
zgłupieli. po kilku latach wypuszczaj aparat z tak samą matrycą? co oni robili w tym czasie? - wszystko co lepsze jest zasugą lepszego body, a nie FUJI.
Fajne, ale czy to powód do kupna nowego?
Gdyby tylko przyspieszyli S3 to by wystarczyło, a powinni tak je upgradować ju z rok temu.
Miałem nadzieję na większą matrycę, niekoniecznie FF.
a pokaże się pewnie za rok - patrząc na czas oczekiwania na S3 od czasu jego zapowiedzi - to był chyba rekord.
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
tak jak mowilem czuje umowy z nikonem moze im zabronili czegos wiekszego wypuszczac na rynek , czy zmiana body ma sens ? ma szybszy AF wizjer i ittl to wystarczajace powody![]()
d700 d3 14-24 28 35 50 85 135
zaraz sie okaże, że te nowe filtry NR na HIGH ISO to dokładnie te same co ma seria d2x, d2hs, d200 i d80... widząc tak dużą identyczność rzypuszczam, że to jest nie tylko puszka od d200, ale także cała elektronika za wyjatkiem samego modułu matrycy. Dokładnie tak samo jak jest z D2x i D2hs.
Jedyna niewiadoma to - szybkostrzelność, wynika pwnie z ograniczeń matrycy FUJI. Bufor będzie miał pewnie taką samoą wilkość jak D200 tylko w związku z inną wielkością NEFów i JPGów będzie inaczej wykorzystany...
Jak na tak długi okres oczekiwania to rozczarowali.
Ale jeśli wyciągnie 5fps i sporo nefów zmiesci w buforze to całkiem fajna puszka... Tylko ciekawe "za ile ?"
N16-35/N24-70/N70-200VR2/N24/N105VR/N400VR/Z40/Z24-120S/Z70-200S/V16/TT75/T28-75G2
D800/D500/D4s/Z6/Z63/Z9
pozdrawiam
Paweł
Skontaktuj się z nami