Oglądałem twoje zdjęcia na twojej stronie. Czasami zaglądam tam ponieważ lubię twoje zdjęcia nie wiem jak to robisz ale zdjęcia są rewelacyjne a tak w ogóle masz wspaniałego synka i wyrozumiałego kotaPozdrawiam
Szukaj
Oglądałem twoje zdjęcia na twojej stronie. Czasami zaglądam tam ponieważ lubię twoje zdjęcia nie wiem jak to robisz ale zdjęcia są rewelacyjne a tak w ogóle masz wspaniałego synka i wyrozumiałego kotaPozdrawiam
Nikon d80 + sb900 + nikkor 18-135 + 35mm 1.8 + 85mm 1.8 + chęci
Az zagladnelam na bloga SzymonaPiekne zdjecia ma Twoj synek.
Ekstra!
Pozdroofka![]()
A ciekawe co Pan Kotek "powie" na Szymonków dwóch?![]()
Przyjeżdżaj w końcu ze swoim to się dowiemy co powie!![]()
Fajnie złapane i pełen szacun za kocią cierpliwość![]()
Kajetan leniwy jest po prostu
Warczy tylko na psy obce, znajome ostentacyjnie olewa
I mimo całej kociej inteligencji czasem głupi nieprzeciętnie, co dziś zaowocowało nocną wizytą w klinice weterynaryjnej.
![]()
Skontaktuj się z nami