Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: Podusia

  1. #11

    Domyślnie

    Oglądałem twoje zdjęcia na twojej stronie. Czasami zaglądam tam ponieważ lubię twoje zdjęcia nie wiem jak to robisz ale zdjęcia są rewelacyjne a tak w ogóle masz wspaniałego synka i wyrozumiałego kota Pozdrawiam
    Nikon d80 + sb900 + nikkor 18-135 + 35mm 1.8 + 85mm 1.8 + chęci

  2. #12

    Thumbs up

    Az zagladnelam na bloga Szymona Piekne zdjecia ma Twoj synek.

  3. #13

    Domyślnie

    Dzięki wszystkim za dobre słowo

    Cytat Zamieszczone przez Wioletta Zobacz posta
    Zawsze sie usmieje przy Szymciowych zdjeciach
    Swietne! A kotek jest niesamowicie cierpliwy
    Bo chodzi o to, żeby się uśmiać. To zaledwie jakaś cząsteczka tego co ja się uśmiewam z Szymkiem. A kotek pokazuje nie raz pazurki i Szymonek chodzi porysowany nieco.

    Cytat Zamieszczone przez Burner Zobacz posta
    Ale luzak... taki to ma pożyje.
    Aga ale On już urósł. Ten czas tak szybko leci...
    Fota fajniutka.
    Oj urósł A Twoja Mayeczka jak urosła!!
    Pozdrawiam - Aga
    Trzaski w kuchni || Młode Trzaski
    D70s|N18-70|N50|S70-300|SB-800

  4. #14

  5. #15

    Domyślnie

    A ciekawe co Pan Kotek "powie" na Szymonków dwóch?

  6. #16

    Domyślnie

    Przyjeżdżaj w końcu ze swoim to się dowiemy co powie!
    Pozdrawiam - Aga
    Trzaski w kuchni || Młode Trzaski
    D70s|N18-70|N50|S70-300|SB-800

  7. #17

    Domyślnie

    Fajnie złapane i pełen szacun za kocią cierpliwość

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grzegorka Zobacz posta
    Oj urósł A Twoja Mayeczka jak urosła!!
    Sam nie mogę w to uwierzyć... Czas tak szybko leci
    Pozdrawiam Was serdecznie.
    www.bwitek.com

    Nikon F100 + 50mm f1.2, Nikon F100 + MB15 + 105mm f2.8
    Canon's, Mamiya's, Polaroid's

  9. #19
    Rozmowny Awatar koffee
    Dołączył
    06 2008
    Miasto
    Grodzisk Mazowiecki, Milanówek, Brwinów
    Posty
    553

    Domyślnie

    Oglądałam tez na blogu i dla mnie czad po prostu - świetne !!!! Żeby mój kot się tak dał ....... ale mój to tylko warczeć potrafi :/

  10. #20

    Domyślnie

    Kajetan leniwy jest po prostu Warczy tylko na psy obce, znajome ostentacyjnie olewa I mimo całej kociej inteligencji czasem głupi nieprzeciętnie, co dziś zaowocowało nocną wizytą w klinice weterynaryjnej.
    Pozdrawiam - Aga
    Trzaski w kuchni || Młode Trzaski
    D70s|N18-70|N50|S70-300|SB-800

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •