Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Oj, ale zimno!

  1. #1
    kulten
    Gość

    Domyślnie Oj, ale zimno!



    Zdjęcie nie jest przeostrzone choć takie wrażenie może wynikać dzięki chaszczom u dołu kadru .

  2. #2

    Domyślnie

    ubogie kolorystycznie - oczywiscie ten brak nasycenia robi klimat tego zdjecia, rozumiem ze to z rozmysłem i przemyslanie - zdjeciu wyszło to bardzo na plus - gratki

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Bardzo fajne zdjęcie... a lekka "radioaktywność" kamyczka dodaje uroku

  5. #5
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez harb Zobacz posta
    ubogie kolorystycznie - oczywiscie ten brak nasycenia robi klimat tego zdjecia, rozumiem ze to z rozmysłem i przemyslanie - zdjeciu wyszło to bardzo na plus - gratki
    Dzięki Janku. Tam koloru prawie nie było choć ostatnio taki kierunek odsycania bardzo mnie zafascynował, nie będę szedł w zaparte .

  6. #6

    Domyślnie

    Tytuł adekwatny do zdjęcia co bardzo mocno się czuje.Brrrr aż gęsiej skórki dostałem
    Bardzo dobra praca.Fajne masz te kamyki do focenia
    D4s/D500/ 2xS 10-20/ N 70-200 2.8 FL/ N 200-500 5.6/Pentacon 50 1.8 / Helios 58 -2 /Manfrotto 055 XPRO3/Lee filters

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo dobre foto no i piękna miejscówka... tego chłodu mógłbyś TROSZKĘ przesłać dziś do wielkopolski
    zaskoczę Was: lubię robić zdjęcia !!

  8. #8

  9. #9
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 541

    Domyślnie

    Oj majster cały czas podnosisz poprzeczkę Wyjedź na urlop min 3 miesiące bez aparatu to może jakoś uda się Ciebie podgonic
    D700 16,17-35,35

  10. #10

    Domyślnie

    Nie denerwuj mnie Dołujesz mnie zdjęciami Marcin... Całą twórczością właściwie...
    idę sprzedać aparat...

    Super!
    D300, T12-24, N50/1.8, SB600
    Jakub Gruchot Price action Gruzja Distance learning

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •