Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 60
  1. #1

    Domyślnie Z jakich kart korzystacie ?

    Witam
    Ponieważ ostatnio rozpadła się moja karta SD 4 GB (po prostu pękła) , stoję przed zakupem nowej karty o podobnej pojemności - moje pytanie jest takie - jakich kart używacie i ile one Was kosztowały ? :] (wiem że temat poruszany wielokrotnie jednak interesują mnie aktualne ceny kart oraz wasze opinie)

  2. #2

    Domyślnie

    Sandisk Ultra II, ok. 70-80zł. Jestem zadowolony, w planach dokupienie jeszcze minimum jednej, dwóch...

  3. #3

    Domyślnie

    Sandisk Ultra II
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  4. #4

    Domyślnie

    Jak powiem, ze sprawnych, to pewnie ktos sie wkurzy :P

    Jako podstawowej uzywam 8GB Lexara Professional 300x UDMA, kupionej za 199zl od kolegi z tego forum, jako rezerwe (a do niedawna podstawe) mam Sandiska Extreme III 4GB, kupionego za 80zl od kolegi z innego forum
    W D70s mam 2GB karte marki "Extreme" Byla w komplecie z aparatem, dziala, wiecej mi nie trzeba.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  5. #5

    Domyślnie

    SanDisk SDHC Extreme III i jestem zachwycony. Z adapterami używam ich również jako pendrive. Kupując z aparatem płaciłem po 103 zł. Normalna cena to 130-140 zł.

  6. #6

    Domyślnie

    Jak poprzednik, SanDisk SDHC Extreme III 4GB i 8GB. Nie pamiętam ile mnie kosztowały, bo kupowałem je jakiś rok temu...

  7. #7

    Domyślnie

    Ja działam na lexarach pro. 233x a jako zapasowe mam sandisk E III. z żadną na razie nic mi się nie dzieje jedyna karta jaka mi padła to był chyba protech czy coś takiego.
    D300 | D80 | S17-35/2.8 | N24-70/2.8 | S70-200/2.8 | SB800 | itd

  8. #8

    Domyślnie

    PQI 40x 1GB (koszt okolo 60zl lat temu moze ze 3)
    PQI 100x 2GB (koszt bodajze 150zl ze 2 lata temu)
    PQI 120x 8GB (tez ze 120zl)
    SanDisk Ultra II 4GB (25 EUR)
    SanDisk Ultra II 8GB (30 EUR)


    szczesliwie, i odpukac, nigdy nie mialem problemow z kartami pamieci.
    najmniejszych, mimo bazy liczacej z 50 tys. zdjec z kilku roznych aparatow
    i wielu kart pamieci (od 16MB Leksara 8x poczawszy)

  9. #9

    Domyślnie

    Od zawsze sandisk Ex III
    Fx

  10. #10

    Domyślnie

    Również sandisk Ex III /2-4GB/, doświadczalnie PQI 120x 8GB, a ostatnio Lexar 300x4GB

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •