Witam
Ponieważ ostatnio rozpadła się moja karta SD 4 GB (po prostu pękła) , stoję przed zakupem nowej karty o podobnej pojemności - moje pytanie jest takie - jakich kart używacie i ile one Was kosztowały ? :] (wiem że temat poruszany wielokrotnie jednak interesują mnie aktualne ceny kart oraz wasze opinie)
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami