Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Datownik?

  1. #1

    Domyślnie Datownik?

    Witam!! Używam d700 w pracy i dziś padło pytanie w pracy od szefa czy da sie ustawić tak aparat by na zdjęciach była widoczna data i godzina zrobienia zdjęcia. Coś w odzaju starych analogowych tylnych ścianek z datownikiem. A może istnieje jakaś szybka metoda na uzyskanie tego cud efektu już na poziomie komputera?
    Będę wdzieczny za pomoc, czas nagli a szef czeka.
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Raczej się nie da...
    "Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche

  3. #3

    Domyślnie

    Ale jest mnóstwo programów, które wyciągają z exifa datę/godzinę i wsadowo wrzucają je na fotki.

  4. #4

    Domyślnie

    Takie rzeczy to tylko w D5000.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    Ale jest mnóstwo programów, które wyciągają z exifa datę/godzinę i wsadowo wrzucają je na fotki.
    Moglbys poratowac jakims linkiem? Matka tez mi od czasu do czasu truje o to tylek
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  6. #6

    Domyślnie

    Do pełni szcęścia brakuje jeszcze aby oprogramowanie pokładowe wstawiało gustowne ramki z poziomu body, no i oczywiście aparat filmy kręćił - oczywiście z datą.

    - powiedz szefowi aby kupł Coolpixa. Co prawda nie jest duży i czarny, ale daty wstawia na fotki na bank.
    Ostatnio edytowane przez tomasonline ; 02-07-2009 o 01:18
    ...

  7. #7

    Domyślnie

    bez problemu zrobisz to IrfanView z pluginem EXIF.DLL. a do pełnej automatyzacji konwersja wsadowa i śmiało. sam tak "odatowałem" mnóstwo zdjęć.

    Pozdrawiam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •