Zauważyłem na fotkach 3hotpixele ... dwa dość mocne, jeden słaby
co teraz? aparat na gwarancji.
bawić się w serwis? czy żyć dalej![]()
Szukaj
Zauważyłem na fotkach 3hotpixele ... dwa dość mocne, jeden słaby
co teraz? aparat na gwarancji.
bawić się w serwis? czy żyć dalej![]()
www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska
No jak Ci nie przeszkadza to zostaw a jak przeszkadza to serwissam musisz zdecydować
. Tak dla wiadomości mapowanie jest za free i robią to od ręki, tak więc gwarancja niepotrzebna.
D90|N35 1.8|N50 1.8|N18-70|N55-200|Pentacon 135 2.8|SB-600|MB-D80|dwa statywy i parasolka
Michał...a myślałem, że jesteś dużym forumowiczemJa mam ich spooooro i to różnokolorowych
Lecę dalej, dopóki nie odwiedzę podstępu.
"Am Anfang schaute ich mich um, konnte aber den Wagen, von dem ich träumte, nicht finden. Also beschloss ich, ihn mir selber zu bauen." F.Porsche
killym dziadaa na serio to jak Ci mocno przeszkadzają to daj do mapowania a jak możesz z tym żyć to olej
www.michalbilko.pl - fotografia tatrzańska
Ja bym zostawiła. Nie bawię się w serwisy jeżeli chodzi o pixele. Zawsze jest ryzyko, że dostaniesz wymieniony aparat z większą ilością pixeliPoza tym wiąże się to z długim oczekiwaniem albo na nowy aparat, albo na serwisowany
Na Twoim miejscu zaprzyjaźniłabym się z nimi, a jeśli przeszkadzają na tyle, to potraktowałabym je PSem
![]()
Skontaktuj się z nami