Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mcl Zobacz posta
    Trochę się offtop robi ale zapytam.
    Obudowę mam chyba dużą, nie wiem czy porządną - Antec Three Hundred. Ma dwa wiatraki 12 i 14cm, karta graficzna bez wiatraka, zasilacz też ma 12mm. Coś mi brzęczy. Może to wiatrak od procesora (zwykły intel)? Dyski też trochę hałasują, ale to sporadycznie. Macie jakieś sugestie?
    Najgłośniejsze są zwykle wiatraki od karty graficznej i procka. Na grafie wiatraka nie masz. Jeśli na procku masz wiatrak boxowy to na pewno jego wina. Ja na procku Core 2 Dou E6400 mam tylko radiator Ninja i cisza, jak makiem zasiał.

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez grudzinsky Zobacz posta
    no to proponuje wybrac sie do sklepu Apple i posluchac jak pracuja ich laptopy
    no tu przyznaję się bez bicia, że z tymi snobistycznie drogimi zabawkami nie miałem do czynienia na tyle długo aby ich głośność ocenić

    Cytat Zamieszczone przez mcl Zobacz posta
    Trochę się offtop robi ale zapytam.
    Coś mi brzęczy. Macie jakieś sugestie?
    Przypomina mi się moje zapytanie podczas rozmowy telefonicznej z zaprzyjaźnionym mechanikiem
    - "stary, coś mi piszczy w aucie!"
    - ... ale jak piszczy? ssssss czy bźźźźźź ?
    na to ja, że:
    - raczej tak sssss
    na to kolega ze swoim stoickim poczuciem humoru:
    - aaa, to jak sssss to nie mam pojęcia. gdyby to było bźźźźźź to mógłbym pomóc.

    Jest tyle rzeczy w kompie, które mogą brzęczeć, że jakiekolwiek sugestie na nic się nie zdadzą. Najprawdopodobniej rezonuje Ci obudowa, może źle skręcona, może o coś co jej dotyka itd itp. Jak masz dysk przykręcony na sztywno do obudowy to go odkręć i połóż na dnie obudowy na jakiś gumkach/ gąbkach aby wytłumić jego drgania przenoszone na obudowę. Różnica w przypadku każdego kompa kolosalna !!
    ... na nic sprzętu kupa gdy fotograf (_._) ...

  3. #23
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 541

    Domyślnie

    Ja od siebie dodam , że radzę zainwestowac w PC. Miałem 2 laptopy , jeden mi został ale prawde mówiąc od przejścia z powrotem na stacjonarkę nie używam go wogóle. Za pieniądze które wydalem na PC nie kupiłbym nawet połowe lepszego laptoka

    p.s: oczywiście PC bez dobrego monitora nie będzie się zbytnio różnił od lapka.
    D700 16,17-35,35

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •