witajcie,
w ten weekend wybieram się robić zdjęcia na bikemaratonie w krk. Nigdy nie robiłem fotek na takiej imprezie i mam pytanie: czy jest coś szczególnego na co muszę zwrócić uwagę podczas takiego wypadu. Chodzi mi oczywiście o ustawienia sprzętu.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami