Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32
  1. #1

    Domyślnie Hotel Andel's [Łódź]

    Akurat tak się złożyło, że robiłem reportaż z otwarcia filii w Łodzi. Oto kilka strzałów "na pałę"
    Nie wiedziałem czy dać do reportażu, czy tu i jednak dałem do architektury (wnętrz). Jeżeli Pan Moderato uzna, że tu nie pasujato proszę przenieść...

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    6.

    7.

    8.

    9.

    10. I BONUSIK OCHRONIARSKI:
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  2. #2

    Domyślnie

    Kadry ciekawe ale nawet na CRT jakieś takie szare te fotki. Poprawił bym konwersję...
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Al Bundy Zobacz posta
    Kadry ciekawe ale nawet na CRT jakieś takie szare te fotki. Poprawił bym konwersję...
    Bo one nie są B&W, tylko z lekkim niebieskim zafarbem... A, taką miałem zajawkę na "blu".
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  4. #4

    Domyślnie

    Mnie się podobają i kadry i lekki zafarb

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  5. #5

    Domyślnie

    Jak wcześniej średnio podobały mi się Twoje foty to teraz jest super robota Fajne podejście do tematu.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    Jak wcześniej średnio podobały mi się Twoje foty to teraz jest super robota Fajne podejście do tematu.
    Dziękuję. Hjehje, czyli jednak się jakoś tam rozwijam (albo miałem szczęście)
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  7. #7

    Domyślnie

    Przyjemna seria zdjęć

  8. #8

    Domyślnie

    Pewie gdzies w kadrach masz mojego szwagra i siostre Wykonali caly system audio w tym hotelu Oczywiscie nie braklo ich na otwarciu. Narzekali na zarcie, zbyt wyszukane

    Zdjecia fajne. Ja lubie taki zafarb. Jedyne ktore mi nie podchodzi to skladak (2). Malo uzasadnienia dla takiego wlasnie polaczenie. Reszta ekstra.

  9. #9

    Domyślnie

    Bardzo fajna seria, choć nie wszystko do architektury.
    Ciekawi mnie jakby tak nr 7 skadrować tylko górę,
    ( na etapie focenia ) byłoby super.
    Naj 7, 8, 1, 2
    Pzdr, Andrzej

    Fotografia to sztuka uchwycenia momentu .

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dyziek Zobacz posta
    Jak wcześniej średnio podobały mi się Twoje foty to teraz jest super robota Fajne podejście do tematu.
    zgadzam się fajnie pokazane

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •