Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32
  1. #21
    Gaduła Awatar shaolin
    Dołączył
    09 2005
    Miasto
    Rio de Janeiro, Brazylia
    Posty
    9 828

    Domyślnie

    Git jest

  2. #22

    Domyślnie

    Kadry sa bardzo fajne, ale mam zastrzezenie do obrobki. Dla mnie jest odrobine zbyt ciemno. Podciagnalbym tez kontrast.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malasana Zobacz posta
    Kadry sa bardzo fajne, ale mam zastrzezenie do obrobki. Dla mnie jest odrobine zbyt ciemno. Podciagnalbym tez kontrast.
    A gdzie jest ciemno? Może czas najwyższy wydać te kilka złotych na kalibrację monitora Ja mam 3 skalibrowane monitory i na każdy jest niemal identycznie (raczej niezaciemno).
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  4. #24

    Domyślnie

    Zdjecia 7, 8, 5 chociazby, to nie kwestia kalibracji.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malasana Zobacz posta
    Zdjecia 7, 8, 5 chociazby, to nie kwestia kalibracji.
    Aleś tajemniczy... A zatem czego? Twojego odczucia, czy mojego "widzimisię" w obróbce? Ja nie lubię przepalonych zdjęć, a nawet wolę jak są stonowane. Dla jednego to będzie za jasne, a dla drugiego za niebieskie. Wszystki i tak nie dogodzimy
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  6. #26

    Domyślnie

    Widze, ze jestes przekonany, wiec nie zamierzam zmieniac Twojego zdania. Uwazam, ze te zdjecia sa zbyt ciemne i tyle. Zyskalyby gdybys je troche rozjasnil, do przepalenia im wiele, wiele brakuje. Jednak zamiast zastanowic sie, czy aby nie byloby rzeczywiscie lepiej gdyby bylo o 2 tony jasniej (powtarzam: zastanowic, nie przyjac za pewnik moje zdanie - jak kazdy moze sie myle), Ty od razu zaslaniasz sie moim nieskalibrowanym monitorem. Zatem najwazniejsze, ze na Twoim jest ok. Dla mnie EOT. Pozdr
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malasana Zobacz posta
    Ty od razu zaslaniasz sie moim nieskalibrowanym monitorem. Zatem najwazniejsze, ze na Twoim jest ok. Dla mnie EOT. Pozdr
    Wybacz, takie zboczenie zawodowe (pracuję jako grafik), bo klienci zazwyczaj mówią: "na moim monitorze to było pomarańczowe, a na wydruku wyszło czerwone", albo "myślałem, że to czarne, a to zielone jest". Jak już słyszę, że coś komuś jest za ciemne to pierwsze co myślę: "O, kolejny LCD za 400zł, którego nie da się skalibrować", albo "o, znowu klient pod złym kątem patrzy na monitor".
    Wybacz, nie chciałem Ci "pojechać", poprostu zająłem stanowisko w tej sprawie (jak to górnolotnie zabrzmiało).
    Wg mnie jest okej. Tobie mogło nie podpasoiwać, a komuś innemu wprost przeciwnie.
    Tak czy soak, dziękuję za poświęcony czas i wyrażenie swojj opinii.
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  8. #28

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Skibek Zobacz posta
    Wybacz, takie zboczenie zawodowe (pracuję jako grafik), bo klienci zazwyczaj mówią: "na moim monitorze to było pomarańczowe, a na wydruku wyszło czerwone", albo "myślałem, że to czarne, a to zielone jest". Jak już słyszę, że coś komuś jest za ciemne to pierwsze co myślę: "O, kolejny LCD za 400zł, którego nie da się skalibrować", albo "o, znowu klient pod złym kątem patrzy na monitor".
    Wybacz, nie chciałem Ci "pojechać", poprostu zająłem stanowisko w tej sprawie (jak to górnolotnie zabrzmiało).
    Wg mnie jest okej. Tobie mogło nie podpasoiwać, a komuś innemu wprost przeciwnie.
    Tak czy soak, dziękuję za poświęcony czas i wyrażenie swojj opinii.
    Ciesze sie, ze dobrze zrozumiales moje intencje Pozdr
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  9. #29

  10. #30

    Domyślnie

    ciekawa seria, zgadzam się z przedmówcami

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •