Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: lodeczki :D

  1. #1

    Domyślnie lodeczki :D

    takie tam dwie wieczorne fotki:


  2. #2
    kulten
    Gość

    Domyślnie

    Niby źle nie jest ale kompozycyjnie mogłoby być ciekawiej. Na 1nce zdecydowanie za dużo nieba mz. Jajoś brakuje mi formy w tych zdjęciach, traktuję je jako etap, któy należy przejść do lepszych zdjęć .

  3. #3

    Domyślnie

    Interesujące zdjęcia, można by jeszcze raz podejść do tematu i pokombinować, podoba mi się delikatne rozmycie łódek, szczególnie na masztach

  4. #4

    Domyślnie

    Nie pasuja mi te rozmazane łódki a znowu pasuja "gwiazdki"lampki sie dobrze prezentują cośpokombinuj brakuje mi jeszcze czegos jakiegos promyka slonca akcji ludzie akcji dajcie

  5. #5

    Domyślnie

    jedynka z obciętą prawą stroną i mniej nieba...
    zaskoczę Was: lubię robić zdjęcia !!

  6. #6

    Domyślnie

    dziekuje za rady i komentarze. w jedynce faktycznie troche za duzo nieba... da sie poprawic co do rozmycia, z tym juz ciezej, bo zdjecia robione byly gdzies miedzy 22 a 23 na statywie po kilka sekund. raczej fal na jeziorze nie zatrzymam, wiec i lodki sie beda ruszac

  7. #7

    Domyślnie

    Jak chcesz miec pochwaly to musisz sie poswiecac sznurek i kombinuj by sie nie ruszały:d

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •