Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11

    Domyślnie

    wysyla paczki z ceglami

    Oby sie dobrze sprawowal.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tom01 Zobacz posta
    Ta... a świstak...
    Oczywiście też jej tak do końca nie uwierzyłem, ale trochę poczytałem opinii o tym programie w sieci i ludzie są bardzo zadowoleni z takiego sprzętu. One praktycznie niczym nie różnią się od nowego sprzętu w sklepach.

    W takiej konfiguracji sprzęt kosztuje dobrze ponad 4000 zł i z tego co widziałem w komentarzach na allegro mają bardzo dużych pozytywnych opinni - a trochę tych lapków sprzedali...

    Na szczęście mam 10 dni za zwrócenie sprzętu gdyby okazało się coś nie tak
    D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mihow Zobacz posta
    One praktycznie niczym nie różnią się od nowego sprzętu w sklepach.)
    Bywają wyjątki. Tak czy siak, odnawiane notebooki do bardzo ciekawa alternatywa, ale uważam za nieuczciwe wciskanie durnot, zamiast postawić sprawę jak jest.
    Zawodowo zdjęć nie robię już ze 25 lat, ale coś tam zostało. Teraz rozwiązuję problemy innych fotografów.
    monitory.mastiff.pl - masz problem z kolorem, wal śmiało

  4. #14

    Domyślnie

    Sam badalem kwestie kupowania takiego sprzetu, w przypadku apple i pewnie w wiekszosci producentow, wyszlo ze nie jest mozliwe sprawdzenie co bylo popsute. To jak loteria.. mogl pasc dysk, peknac matryca lub zwyczajnie nozka na klawiszu z litera 'A' byla za krotka.


    ps. A co do wyboru, ze wzgledu na system OS X, szukalbym na allegro MB, juz Unibody trafic mozna za mniej niz 4000zl.

  5. #15

    Domyślnie

    Nie zniechęcajcie chłopaka. Wydał na sprzęt 3kzł, więc trochę powściągliwości. Będzie zadowolony ze sprzętu.

  6. #16

    Domyślnie

    Hej!
    No więc sprzęt już mam - przetestowałem - wszystko jest w najlepszym porządku. Maszynka jak spod igły, po prostu nówka sztuka. Od "sklepowego" różni się tylko pudełkiem z naklejką dodatkową "HP Renew Program" - reszta taka sama... Komplet wszystkich dokumentów, płytki, kabelki itd itd... Na razie testowałem go dosyć sporadycznie, ale Winda działa prawidłowo, jest pełen soft itd itd... Czyli wydaje mi się, że wszystko jest w najlepszym porządku.

    Kontaktowałem się ze znajomym, który pracuje w HP w Wawie i zrobił wywiad odnośnie HP Renew Program w firmie, głównie chodziło mi o awaryjność takiego sprzętu. Otóż awaryjność sprzętu z tego programu jest na takim samym poziomie jak pełnowartościowego sprzętu ze sklepu. Tutaj także zdarzają się awarie, ale niestety "sklepowe" egzemplarze także trafiają do naprawy... Powiedział więcej - sprzęt z HPRP czasami jest lepszej jakości ponieważ został sprawdzony jakby dwa razy i wyeliminowano większość usterek w danym egz.

    Cóż - reasumując - jestem zadowolony ze sprzętu - śmiga aż miło - i zaoszczędziłem ok 1600zł
    D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ

  7. #17

    Domyślnie

    W sumie dobry wybór... też stałem przed takim 2 miesiące temu i wziąłem odnawianego Della tyle że u nich nazywa się refurbished Jestem bardzo zadowolony bo za 3350 dostałem prawie to samo co ty, z tym że procek t9300 2,5GHz a dysk troszkę mniejszy 250Gb... tylko mam matrycę 1680x1200. I właśnie trzeba było też zwrócić na to uwagę bo zdjęcia prezentują się o wiele korzystniej na takiej matrycy (ostre że chcą wyleźć na zewnatrz) co oczywiście wpływa pozytywnie na odbiór i wrażenia potencjalnego klienta. Do obróbki zdjęć oczywiście przyczepiam jakieś eizo. Ale najbardziej wyapsiony laptop z mega super matrycą nie zastąpi dobrego zdjęcia...więc niech laptop służy i pracuje na siebie.
    www.foto-mm.pl http://3dpanorama.pl
    Nikony, szkła, lampki 2

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mihow Zobacz posta
    Gratuluje, niezłe cacko ! Co prawda nie lubie refubished, ale konfiguracja całkiem niezła....
    D80+18-105 VR | Nissin Di 622 | Velbon 600R | Akcesoria (Hoya, Hama, Lowepro)
    www.fotoryzacja.pl
    TOTAL BEGINNER

  9. #19

    Domyślnie

    Właśnie dowiedziałem się od Pani ze sklepu, że dostałem niechcący egzemplarz z procesorem T9400 (6MB cache) )) Sprawdziłem - zgadza się
    Jaka miła niespodzianka
    D7000, N 17-55, N 35, SB, MB-D11, EIZO, EPSON, VELBON, NNJ

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •