Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fedor Zobacz posta
    Zbyt duże koszty transportu? Bzdura (...)
    Fakt. Zwłaszcza, że składają w Łodzi ;oD

    W każdym razie mój XPS ma dumną naklejkę "made in Poland". A biorąc pod uwagę fakt, że fabryka w Limerick zamknięta już chyba (albo prawie) to w ogóle nie ma o czym mówić. A jeśli chodzi o Dell'a jako takiego - polecam ze względu na serwis - padła mi w lapku karta graficzna - zadzwoniłem, następnego dnia pan przyjechał i wymienił płytę główną.
    The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.

  2. #22

    Domyślnie

    do codziennej pracy od 4 lat dell ( net, szybki przegląd fotek, poczty jakiś film), do fotek, składu i obróbki plików asus( dużo mocniejszy i większy ekran) ten pracuje 3 rok, córa ujeżdża którąś toshibę chyba z serii 200 ma ją 2 rok jest tam taki śmietnik że szok chyba z 15 dodatków do simsów, milion innych gier muzyki i cholera wie co tam jeszcze jest, na wyjazdy jako foto bank robi mały acer 8,9 cala. Jedyny problem jaki był to w dellu wadliwe zasilacze na kablu ok ale nieładowały baterii.
    cztery różne marki ale każdy z nich sprawuje się doskonale.
    D700 N 24-70 + inne klamoty

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ropusz Zobacz posta
    Ja powiem tak: w świecie biznesu już dawno nie widziałem niczego innego niż ThinkPad.
    a ktoś tu takiego potrzebuje?

    Amirez określił swoje wymagania:"Ma służyć do pisania, internetu, zabawy /bez super wymagających gierek/ i obróbki fotek dla własnego użytku, ot tak aby przygotować do labu..." i za 2500zł można spokojnie kupić maszynę, która temu podoła.
    Pozdrawiam
    Rafał


  4. #24

    Domyślnie

    Ja również nie polecam wyrobów DELL'a - miałem kiedyś długą przygodę z jednym z ich lapków i więcej to u mnie nie postanie w domu... swój los przypieczętował tym, że przy archiwizacji kiedyś się nad nim pochyliłem, a jak mnie nie je....ło w szczękę (dosłownie...) prądem i to takim konkretnym (bo ogólnie lubił kopać prądem ale z reguły słabszym) to myślałem, że poleci z 3 piętra na którym się znajdowałem... - od tamtej pory po złych wspominaniach omijam ich wyroby za to codziennie mam styczność z Toshibą i Fujitsu-Siemens'em Amilo i chodzą git, nie rażą prądem itd np Amilo jest dużo stabilniejszy niż Toshiba i nie ma downhillowych skłonności - Toshiba po reinstalu codziennie ciutkę zwalnia (na co dzień nie do zauważenia) ale jak porówna się szybkość w styczniu z tą w marcu to jest już diametralnie inna (może wada egzemplarza, a może tak mają nie wiem)
    Dawniej system N - obecnie L(M) + F

  5. #25

    Domyślnie

    No i wszystkim serdeczne dzięki, że raczyli poświęcić chwilkę swojego czasu na odpowiedź!
    Tutaj jest... podpis

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amator Zobacz posta
    a ktoś tu takiego potrzebuje?

    Amirez określił swoje wymagania:"Ma służyć do pisania, internetu, zabawy /bez super wymagających gierek/ i obróbki fotek dla własnego użytku, ot tak aby przygotować do labu..." i za 2500zł można spokojnie kupić maszynę, która temu podoła.
    Jeśli ma trochę posłużyć i nie rozpaść się przy byle okazji? Byłem dziś w Saturnie - wszystko taki tandetny plastik, że aż strach.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •