Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez visualtouch Zobacz posta
    Jesli sie myle to przepraszam..
    Mylisz sie bo dell ma dystrybucje w PL i to zupelnie niezla, przez sklep WWW

  2. #12

    Domyślnie

    nie Acer, nie HP, nie Compaq i raczej nie Dell (troche lepszy od wczesniejszych, z akcentem na "troche")

    no chyba, ze to ma byc jednorazowka...

  3. #13

    Domyślnie

    troche? miales della kiedys?

  4. #14
    Oszczędny w słowach Awatar laroc
    Dołączył
    08 2008
    Miasto
    Grudziądz/Gdańsk
    Posty
    64

    Domyślnie

    akustyk, to co wg Ciebie jest dobre? tylko nie mów, że asus albo toshiba jest lepsza od della..

  5. #15

    Domyślnie

    Kupowałem laptopa jakieś 4 miesiące temu i moje główne spostrzeżenie z łażenia po sklepach było takie, że strasznie to wszystko delikatne, plastikowe i świecące. Oprócz parametrów dla mnie ważnym kryterium było solidne wykonanie. Trochę się nalatałem ale wreszcie trafiłem na Lenovo serii Y530. Okazał się naprawdę solidnie wykonany do tego wziąłem go w opcji z procesorem Intel Core Duo 8600 2,4 GHz, 4 Gb ramu DDR3 (1066 MHz), karta graficzna NVIDIA GeForce 9500M, 320 GB twardego, ledowa matryca. Wiem, że w tej konfiguracji to koszt ok.3500-4000 zł ale są też inne opcje i zaczynają się od 2500 w górę, to tego wszedł już następca (plastikowy do bólu) i seria Y530 może mieć tendencję do tanienia. Szczerze polecam ten model.
    Pozdrawiam
    Rafał


  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    nie Acer, nie HP, nie Compaq i raczej nie Dell (troche lepszy od wczesniejszych, z akcentem na "troche")

    no chyba, ze to ma byc jednorazowka...
    Czyli niby co?

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez amator Zobacz posta
    Kupowałem laptopa jakieś 4 miesiące temu i moje główne spostrzeżenie z łażenia po sklepach było takie, że strasznie to wszystko delikatne, plastikowe i świecące. Oprócz parametrów dla mnie ważnym kryterium było solidne wykonanie.
    Po prostu, w sklepach leżą głównie modele popularne, do użytku domowego. Potrzebujesz solidnego laptopa, to musisz szukać modeli biznesowych (HP Compaq serii P, Lenovo Thinkpad etc.).

  8. #18

    Domyślnie

    ThinkPady mają niestety poważną wadę - chińszczyzna. Trzeba trafić dobry egzemplarz. Seria R (domowa) jest w miarę solidna, ale T (bardziej wypasiona) ma wiele wad konstrukcyjnych. Przede wszystkim pękają wyświetlacze (wina złego spasowania i zbyt sztywnych zawiasów). Niestety - ostatni ThinkPad o powtarzalnej, dobrej jakości to T43.
    Pozdrawiam.

  9. #19

    Domyślnie

    Rowniez niedawno wybieralem laptopa. Kupilem Della Studio z matrycą na LEDach i jestem bardzo zadowolony. Świetne kąty widzenia, wydajnosc. Uzyteczne drobiazgi jak sterowanie pilotem (multimedia) 3 stopniowe podswietlanie klawiatury (myslalem, ze to zbedny gadzet, ale jak mam pracowac w ciemnym pomieszczeniu na innym laptopie to mi tego brakuje), czytnik linii papilarnych to juz pewnie standard ale tez przydatna pierdółka. No i gwarancja NBD (Next Bussines Day) gdzie serwis ma pojawic sie nastepnego dnia roboczego po zgloszeniu i w miare ozliwosci naprawić usterkę na miejscu. Na szczescie nie mialem okazji tego sprawdzic.

    Bardzo fajny jest tez support na ww - rejstrujac komputer ma sie (z tego co pamietam )pelną historie serwisu, date zakupu, pozostaly okres gwarancji, szybki dostep do wszystkich sterowników dla zarejestrowanego modelu.
    Puszki i słoiki...


  10. #20

    Domyślnie

    Ja powiem tak: w świecie biznesu już dawno nie widziałem niczego innego niż ThinkPad.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •