Mam zapewne banalne pytanie ale chce sie upewnic czy dobrze to kumamChodzi mi o robienie zdjec obiektom co zmieniaja swoje polozenie (poruszaja sie po zygzaku raz w moja strone raz w przeciwna).
W canonie wiem ze wciska sie gwiazdke i sledzi poruszajacy obiekt a w d80 jak jest? Czy zeby uzyskac ten efekt mam przyporzadkowac przyciskowi AE-L/AF-L funkcje blokady AF czy cos innego?
Sory za tak banalne pytanie ale wlasnie kupilem D80 i probuje wszystko zrozumiec...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami