Szukaj
Co mi się podoba - OCZY
Co mi się nie podoba - tło, odbicie od lampy i cień pod bródką malucha... efekty lampy widać też w ustach - wiec lekkie niedoróbki obróbkowe...
Dziękuję za komentarze. Zwykle staram się unikać lampy bo po prostu nie umiem z niej korzystać. Co do oczu to nic z nimi nie robiłam, Szymek już takie ma, ale gdyby ktoś miał jakiś prosty tutorial na wyciąganie oczu byłabym wdzięczna.
Skontaktuj się z nami