Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Szym -BW

  1. #1

    Domyślnie Szym -BW

    Witam, proszę o ocenę zdjęcia.


  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez annasi Zobacz posta
    Witam, proszę o ocenę zdjęcia.


    4 -
    Nikon D80 + Nikkor 50 mm/1,8 + marzenia o kolejnych szkiełkach

  3. #3
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 749

    Domyślnie

    Co mi się podoba - OCZY

    Co mi się nie podoba - tło, odbicie od lampy i cień pod bródką malucha... efekty lampy widać też w ustach - wiec lekkie niedoróbki obróbkowe...

  4. #4

    Domyślnie

    oczy są super

  5. #5

    Domyślnie

    Dziękuję za komentarze. Zwykle staram się unikać lampy bo po prostu nie umiem z niej korzystać. Co do oczu to nic z nimi nie robiłam, Szymek już takie ma , ale gdyby ktoś miał jakiś prosty tutorial na wyciąganie oczu byłabym wdzięczna.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •