Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Krętogłów

  1. #1

    Domyślnie Krętogłów

    ...to dzięcioł taki prawie ...pierwszy raz go spotkałem, bo przypadkiem usiadł na patyku, na którym powinna siedzieć żołna...a widziałem też wilgę i srokosza


    1.



    2.

    Pozdrawiam Jacek P.

  2. #2

    Domyślnie

    jeszcze nie spotkałem na swojej drodze Ładne zdjęcia, zwłaszcza zamyślona "mina" na 2-ce
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

  3. #3

    Domyślnie

    No, u Jacka tradycyjnie pierwsza liga, wszystko na swoim miejscu i w odpowiednich kolorach. A tak szczerze mówiąc nawet nie słyszałem o ptaszku zwanym krętogłów...
    LED ZEPPELIN

  4. #4

    Domyślnie

    Coraz ciekawiej na forum i coraz rzadsze ptaki, cos czuje ze niedlugo wilge zobacze
    D700,D200, F100, F, F2, F3, EL, FE2, Nikkormat FT2, Nicca Tower, Canon A1, F1, FTb, Olympus E1, OM1, OM10, Kodak 35, Pentax SP2, ME, Ricoh KR, 500G, Fuji i ZenitE

  5. #5

    Domyślnie

    No ładnie, ja też chce mieć taki patyk, co by takie cuda na niego przylatywały.
    Pozdrawiam Zbyszek
    D90, D700 + MB-D10 / Sigma 10-20, 24-70 HSM, 150-500. SB-900
    Sony HDR SR 11

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Piękne zdjęcia!!! Gratuluję!
    A tak na marginesie to w Buszkowicach?

    POZDRAWIAM!
    D500, D300 + różne klamoty

  8. #8

    Domyślnie

    Może zrobimy jakiś plener u Ciebie
    Zdjęcia jak zwykle super.

  9. #9

    Domyślnie

    Brawa za gatunek,fajne foty.
    Krętogłów to dosyć popularny ptak ale rzadko widywany.Najczęściej go słychać ale ludzie z reguły mylą jego głos z głosem dzięcioła zielonego (są bardzo podobne).Trudno uwierzyć że taki mały ptak wydaje tak donośne i ostre dżwięki.Podstawowym i głownym pokarmem krętoglowa są mrówki i to jest jedyny skuteczny "wabik" na niego,no może poza glosem godowym rywala.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tomek61 Zobacz posta
    Brawa za gatunek,fajne foty.
    Krętogłów to dosyć popularny ptak ale rzadko widywany.Najczęściej go słychać ale ludzie z reguły mylą jego głos z głosem dzięcioła zielonego (są bardzo podobne).Trudno uwierzyć że taki mały ptak wydaje tak donośne i ostre dżwięki.Podstawowym i głownym pokarmem krętoglowa są mrówki i to jest jedyny skuteczny "wabik" na niego,no może poza glosem godowym rywala.
    Mrówki, super, jakby przysiadł na mnie to by sobie podjadł, czyli mam szansę na niego
    Pozdrawiam Zbyszek
    D90, D700 + MB-D10 / Sigma 10-20, 24-70 HSM, 150-500. SB-900
    Sony HDR SR 11

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •