Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Czy ktoś używa

    Witam
    Wiem, że porządna torba kosztuje sporo kasy, jako, że na nadmiar funduszy w dobie kryzysu nie cierpię zastanawiam się nad nabyciem tego czegoś: http://www.allegro.pl/item658326583_...ami_mocna.html

    Pytanie czy ktoś z forumowiczów może ma taką torbę? Chciałbym w niej zmieścić 2 korpusy (D90, D50) 3 obiektywy (18-200, 50, 18-55) i dwie lampy SB600. Jak sądzicie da radę?

  2. #2

    Domyślnie

    nie znam tej torby, ale na moje oko nie zmieścisz się. Co nie oznacza, że nie może to być całkiem porządna torba podręczna.

  3. #3

    Domyślnie

    1. Odwiedź cambags, poszukaj tam torby do której wchodzą 2 body + reszta gratów.
    2. Zobacz jakie wymiary wewnętrzne powinna taka torba posiadać i jak jest to poukładane (czy odpowiada Ci taki układ).
    3. Poszukaj podobnej torby na allecośtam.
    D300s;T11-16; T17-50; N35; N50; N70-300VR; SB-800 +chęci

  4. #4

    Domyślnie

    Korzysta z podobnej czy nawet takiej samej siedemczwartych. Wiem, że nie narzeka. Za te pieniądze bardzo dobra torba. Czasem dorównuje nawet tym markowym. Zawsze też wiadomo, że mniej się rzuca w oczy niż ta z logami i gadżetami innych firm
    Reasumując to polecam, bo też może sam wezmę.

  5. #5

    Domyślnie

    mam wymiarowo bardzo podobną torbę, ale obawiam się, że z tym co wypisałeś mógłbyś się nie zmieścić, ale to noszenia jednego zestawiku całkiem przyjemna torba
    D80, 50 1,8D, 18-55 , Nikon/M42 , Helios 44-2 + dużo wyobraźni, mało pieniędzy i jeszcze mniej wolnego czasu...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •