Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
  1. #1

    Domyślnie fotografia nocą bez statywu?

    ciekawi mnie czy jest to możliwe,aby zrobic zdjecie powiedzmy miasta noca bez uzycia statywu, przy uzyciu 50 1.8 ,czy jest to realne,czy tez zdjecia beda poruszone?

  2. #2

  3. #3
    Jędrzej Gadziński Awatar jendryn
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Frankfurt am Main
    Posty
    1 541

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez bhk Zobacz posta
    Ciemno to widze.


    Spróbuj z iso 6400 i 1.8. Zależy co to znaczy zdjecia nocne, jak w parku noca to nikłe szanse, ale np średnio oświetlony rynek miasta dałoby rade ustrzelic na wysokim iso
    D700 16,17-35,35

  4. #4

    Domyślnie

    generalnie to rynek miasta i powiedzmy ładniej oswietlone ulice.Mam tamrona 17 -50,i zastanawiałem sie czy 50-tka 1.8 bardziej by mnie "poratowała"w takiej sytuacji.....

  5. #5

    Domyślnie

    zawsze możesz poszukać jakiegoś naturalnego podparcia - typu murek ... Dajesz wtedy wyzwolenie z np 3s opóźnieniem i nie poruszysz aparatu przy naciskaniu spustu migawki
    trochę gratów

  6. #6

    Domyślnie

    Nadają się latarnie do pionowych ujęć i kosze na śmieci - tylko trzeba potem trochę przekręcić w szopie, coby prosto było
    D90|S17-50|N35 1.8|N50 1.8|S70-200|SB600|tanie studyjne klamoty
    10zł miesięcznie na jakąś fundację na rzecz dzieci - świata nie zbawisz, a kogoś uszczęśliwisz.

  7. #7

    Domyślnie

    kup najtanszy statyw, jak tylko do nocnej fotografii to najtańszy statyw i trzaskasz bez problemu ^ ^ Bo moim zdaniem w nocy bez statywu jakieś kombinowania murki lampy to jak mój dziadek mawia o kant d**py rozbić
    FX MIKKA GOTUJE ZDJECIA !
    skinny nigga pretty flacko, niggas rippin that choppers

  8. #8

    Domyślnie

    ja wiem ze ze statywem jest git,ale chodziło mi ,czy bez niego focenie jest w miare wykonalne,jak sobie poradzić w tych trudnych warunkach oświetleniowych,w sumie naturalne podpory to dobry pomysł i jeszcze opóznione wyzwolenie migawki jak kolega pisał wyzej,zobaczymy....

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jacek dr Zobacz posta
    ja wiem ze ze statywem jest git,ale chodziło mi ,czy bez niego focenie jest w miare wykonalne,jak sobie poradzić w tych trudnych warunkach oświetleniowych,w sumie naturalne podpory to dobry pomysł i jeszcze opóznione wyzwolenie migawki jak kolega pisał wyzej,zobaczymy....
    wszystko mozna. te jest tez absolutnie z wolnej ręki.
    http://forum.nikon.org.pl/showthread.php?t=97535
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  10. #10

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •