Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie To jest dopiero cyfrowka

    Aparat chyba mozna oreslic mianem monstrum
    http://newsroom.chip.pl/news_175649.html?rss

  2. #2

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Jak zwykle w chipie fachowo, na temat i na bieżąco. Pamiętam już parę lat temu, jakiś projekt z kamerą o podobnej rozdzielczości. A ze 100 lat temu zrobiono kamerę na płytę chyba z 3 na 5 metrów, aby sfotografować lokomotywę.

    Pozdr

    Facet
    N90sPS610FFPS3ProMentor <- niezły koktayl

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •