Aparat chyba mozna oreslic mianem monstrum
http://newsroom.chip.pl/news_175649.html?rss
Szukaj
Aparat chyba mozna oreslic mianem monstrum
http://newsroom.chip.pl/news_175649.html?rss
Było
ups ...
Jak zwykle w chipie fachowo, na temat i na bieżąco. Pamiętam już parę lat temu, jakiś projekt z kamerą o podobnej rozdzielczości. A ze 100 lat temu zrobiono kamerę na płytę chyba z 3 na 5 metrów, aby sfotografować lokomotywę.
Pozdr
Facet
N90sPS610FFPS3ProMentor <- niezły koktayl
Skontaktuj się z nami