obiektyw ma słaby...
i wnioskujesz po.. wyglądzie porów...
Myślę, ze sporo się jeszcze od ciebie nauczymy.
Ta modelka ma doskonały - profesjonalny makijaż. Jest dobrze oświetlona. W PS'ie nadał ostateczny wygląd. Sądzę, ze nawet "cyfrowego pudru za dużo nie użył. Poprawił usta - masz tutki o tym w necie. Co do pudru - również. i p[racował pewnikiem na warstwach dla odpowioedniego panowania nad oświetleniem sceny.
Znajdź modelke z pro-makijażem i sie przekonasz o czym piszemy
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami