Szukaj
Moje systemy: Nikon F, D i Z, Hasselblad 503CX, Leica, Canon, Pentax, Olympus, Minolta, Rolleiflex TLR FKD, Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze itd itd, blisko 100 szkiełek.
Dziś już mi sie nie chce, ale na dniach sprawdzę u siebie jak to jest z d700 i sb600 i różnymi szkłami. Nie pamietam, bo 99% zdjęć robię na centralnym polu AF.
Racja.
Wszytko wyjasnia instrukcja (znowu) strona 382. Dla roznych wartosci zooma i roznych lamp podswietla przy innych polach
Wiec jednym slowem bysmy sie nie dogadali.
Instrukcja, instrukcja, instrukcja![]()
Ostatnio edytowane przez MARTINK ; 18-06-2009 o 21:18
"Amatorzy zbudowali Arke, Profesjonalisci Titanica..."
Skontaktuj się z nami