A nie macie wrażenia, że BF/FF w Nikkorach to trochę temat zastępczy, coś jak świńska grypa czy globalne ocieplenie? Przez tyle lat istnienia Nikona nie było problemu, a teraz nagle jest? Chyba że coś przeoczyłem (nie mówię o szkłach innych producentów podłączanych do Nikona). "Kilka" szkiełek Nikona przewinęło się u mnie na "kilku" puszkach, nigdy się nie spotkałem z tym problemem. Może mam szczęście.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami