Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Traktorek

  1. #11

    Domyślnie

    Uowiecki to jak jakieś pokruszone tiktaki wyglądają.

    Przyjemne zdjęcie.

  2. #12

    Domyślnie

    Napiszę tak:

    taki Calme"towy standard.


    Ciepłe kolorki, pagórki, bardzo dobry kadr, świetne światło.

    Bardzo ładna praca

  3. #13
    Oszczędny w słowach Awatar volen
    Dołączył
    10 2007
    Miasto
    Trójmiasto
    Posty
    125

    Domyślnie

    zdjęcie fajne, miło sie ogląda
    ... ale traktorek za mało waży, zeby nim chrzcić całą fotę
    pozdrowienia, Przemysław Wollenszleger
    http://www.flickr.com/photos/volen/

  4. #14
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    Wierzę w to, że kiedyś otworzysz szufladę i zastaniesz tam tylko dno...

    Fotografia jest bajecznie wspaniała.

    pozdr, P.

  5. #15

    Domyślnie

    śliczne warunki pracy traktorzysty

  6. #16

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jarek76 Zobacz posta
    Bardzo ładne ale traktorka to się naszukałem
    jak to? Przeciez traktorek w mocnym punkcie
    D80 Tamron 17-50 mm F/2,8 Nikkor 70-300 mm VR

  8. #18

    Domyślnie

    Traktorek dominuje i to mi się w tej focie nie podoba !


    A na serio, focia cacucho...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •