Uowiecki to jak jakieś pokruszone tiktaki wyglądają.
Przyjemne zdjęcie.![]()
Szukaj
Uowiecki to jak jakieś pokruszone tiktaki wyglądają.
Przyjemne zdjęcie.![]()
Napiszę tak:
taki Calme"towy standard.
Ciepłe kolorki, pagórki, bardzo dobry kadr, świetne światło.
Bardzo ładna praca
zdjęcie fajne, miło sie ogląda
... ale traktorek za mało waży, zeby nim chrzcić całą fotę![]()
pozdrowienia, Przemysław Wollenszleger
http://www.flickr.com/photos/volen/
Wierzę w to, że kiedyś otworzysz szufladę i zastaniesz tam tylko dno...![]()
Fotografia jest bajecznie wspaniała.
pozdr, P.
śliczne warunki pracy traktorzysty
Traktorek dominuje i to mi się w tej focie nie podoba !
A na serio, focia cacucho...
Skontaktuj się z nami