...południe
Szukaj
...południe
no ładnie - bardzo ładnie![]()
Dzieki HarbPowiem tak- jest ladnie, bardzo ladnie moglo byc o wschodzi lub zachodzie
Bardzo nie lubie robic zdjec gdy slonce jest wysoko
![]()
No i jeszcze jedna udana fota.
D200 S20 1,8 N50 1,8 N18-70 N70-300G SB600
www.fotoarek.pl/
podoba mi sie bardzo swietny kadr i kolorki
Tam było aż tak czerwono ?
Nie żebym się czepiał bo zdjęcie ogólnie mi leży![]()
Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog
Bardzo mi się podoba...
Jarku bylo, nawet mam jeszcze brudne buty na dowód
Dziekuje.
Nie ma co tak narzekać na pozycję słońca, ładna praca wyszła.
Dziekuje Proac150, nie wspomnialem o sloncu, a Ty mi przypomniales![]()
Skontaktuj się z nami