Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Synek

  1. #1

    Domyślnie Synek

    Witam,

    To moje pierwsze zdjęcie na tym forum, więc w miarę możliwości
    proszę o łagodny wymiar kary

    /ciach gigantyczna fota/

    Mam jakiś problem z odpowiednim umieszczeniem zdjęcia na forum za co przepraszam ...
    puszka | obiektyw | lampa | filtr | statyw | torba | literatura | plany | zbieram kasę na czas...

  2. #2

    Domyślnie

    zmniejsz to zdjęcie troszke jak możesz bo mało widać (ok 800px × 531px)

  3. #3

    Domyślnie

    Sorry, ale to przyzwyczajenie z innego forum, na którym skrypt dostosowuje wielkość zdjęcia ....

    Mam nadzieję że teraz będzie lepiej ...

    puszka | obiektyw | lampa | filtr | statyw | torba | literatura | plany | zbieram kasę na czas...

  4. #4

    Domyślnie

    moim zdaniem cieniutko, ostrość słaba, jakość słaba, choć model OK, zacznij lepiej już tym nikonem robić, konica do kosza
    D7100, 18-140, 35 1.8

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sleepless Zobacz posta
    moim zdaniem cieniutko, ostrość słaba, jakość słaba, choć model OK, zacznij lepiej już tym nikonem robić, konica do kosza

    Konica taka zła nie była. Brat modela ją przejął

    Nikona na razie się uczę i mam nadzieję jakoś go ogarnąć

    Co do zdjęcia - full surowizna i zero grzebania, stąd pewno dało by się coś więcej wyciągnąć.
    Faktycznie muszę chyba nabrać nowego podejścia do pewnych pojąć związanych z fotografią
    puszka | obiektyw | lampa | filtr | statyw | torba | literatura | plany | zbieram kasę na czas...

  6. #6

    Domyślnie

    Niestety szalu nie ma. Kadr nie najgorszy chociaz mozna byloby dac odrobine wiecej gory tak zeby nie uciac palcow. Jezeli chodzi o swiatlo to fajnie, ze slonce jest w kontrze. Mogles przesunac sie ciut w prawo, slonce ladnie obrysowaloby cala glowe, a przod doswietlic minimalnie lampa blyskowa. Oczywiscie mozna byloby sie pobawic w PS i wyciagnac duzo wiecej z tego zdjecia. Chodzi jednak o to aby juz na etapie robienia zdjecia miec fajnie naswietlone ujecie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •