Close

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789
Pokaż wyniki od 81 do 86 z 86

Wątek: Pas biodrowy

  1. #81

    Domyślnie

    TT ma rzepy które można przestawić w "cichy" tryb.

  2. #82

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ramzey Zobacz posta
    TT ma rzepy które można przestawić w "cichy" tryb.
    Waśnie zastanawiał mnie ten "cichy" tryb - jak to jest rozwiązane?? Przekonajcie mnie, że to nie marketingowy bełkot.
    Faktycznie pancerne rzepy w newswear'ach dają czadu przy otwieraniu
    Jeśli sakwa jest dobrze dobrana na głębokość, można spokojnie zadrzeć zakrywaczke do tyłu i nosić otwarte bez obawy, że coś wypadnie.
    Yashica 124G|D3000|D700|S 12-24|N 24-70|N 50 1.4 AF-S|N 80-200 AF-S|SB-800|

  3. #83
    Zbanowany
    Dołączył
    04 2005
    Miasto
    Polska
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fotone Zobacz posta
    Waśnie zastanawiał mnie ten "cichy" tryb - jak to jest rozwiązane?? Przekonajcie mnie, że to nie marketingowy bełkot.
    Faktycznie pancerne rzepy w newswear'ach dają czadu przy otwieraniu
    Jeśli sakwa jest dobrze dobrana na głębokość, można spokojnie zadrzeć zakrywaczke do tyłu i nosić otwarte bez obawy, że coś wypadnie.
    TT seria Modular nie ma rzepów tylko sciągacze. Seria Skin ma rzepy. Jak chcesz sie przekonac to po prostu idz do sklepu i sprawdz

  4. #84
    Zbanowany
    Dołączył
    04 2005
    Miasto
    Polska
    Posty
    33

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez azael Zobacz posta
    Decyzja zapadła na korzyść Super Press Pouch.

    Dziękuję wszystkim za pomoc.
    jesli jeszcze nie kupiles to TT robi wyprzedaz. Zestaw Skin prawie -50% a Modular -40%. Z tego co widzialem zdjecia zamieszczone przez kolege, to TT jednak zdecydowanie lepszy jakościowo. I to o trzy klasy..

    http://ttfoto.pl/system-skin-o_c_172_1.html

    http://ttfoto.pl/system-modular-o_c_171_1.html

  5. #85

    Domyślnie

    Mam skina i do niego jeszcze sakwę drop in.
    Drop in jest super cicha i ma ściągacz na górze.
    Aliny mają długi rzep który ma specjalną zakładkę umożliwiającą skrócenie długości rzepa do minimum. Z tego powodu nie ma tak dużego hałasu jak w wypadku pełnej długości.
    Kłamią nadal trzyma ale nie jest całkowicie bezgłośna.

  6. #86

    Domyślnie

    Witam Wszystkich, jestem tu nowy a to mój pierwszy post. Znalazłem przypadkiem link w którym kolega z innego forum pokazuje jak zrobić fajny pas za niewielką kwotę bo 30 zł - polecam

    http://www.canon-board.info/showthread.php?t=74565

Strona 9 z 9 PierwszyPierwszy ... 789

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •