Close

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 86

Wątek: Pas biodrowy

  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Borowa Zobacz posta
    Może zabrzmi to jak herezje - ale używając sakw nie zakładam w czasie pracy dekli na tylne ani przednie soczewki. Wyścielina jest bardzo miękka, oraz przez i po pracy sakwy są odkurzane. Daje mi to kilka sekund oszczędności przy zmianie szkieł na body.
    Amen! Jeśli masz założone osłony "do przodu" to już w ogóle dekle można wyrzucić
    D3Hs, N50/1.2 G, SB-1000 + platynowy stołek

  2. #22

  3. #23

    Domyślnie

    no tak choć temat był ogółem o pasach-torbach biodrowych to ja osobiście mam zamiar się skusić na Lowepro Off Trail 2 na starcie za 200zł trzy fajne tuby na obiektywy tele, środkowa na tele z body np. a po bokach 2 długie takie i za tą kwotę to jest nic a Off Trail 1 za 150zł dla mało wymagających albo dla tych którzy mają mało sprzętu nie pochwalę się co włoże na początek do Off Trail 2 ale dodam, że kupuję pokrowce i torby z myślą o nowszym sprzęcie który udoskonalam

  4. #24

    Domyślnie

    to w takim razie czekam na Twoją recenzję na forum

  5. #25
    Oszczędny w słowach Awatar kamilkamien
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Kamień Krajeński
    Posty
    136

    Domyślnie

    A czy jest osoba na forum która może sprzedać kilka cennych informacji na temat systemu Newswear'a?
    Bardzo opornie ale przymiarkę robie właśnie do nosidełek tej firmy.
    Pierdoły z żółtymi oznaczeniami i jakieś tam światło studyjne...

  6. #26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kamilkamien Zobacz posta
    A czy jest osoba na forum która może sprzedać kilka cennych informacji na temat systemu Newswear'a?
    Bardzo opornie ale przymiarkę robie właśnie do nosidełek tej firmy.
    Również jestem ciekawy, marszull, jeśli któryś ze znajomych Ci fotoreporterów jest na forum niech podzieli się wrażeniami oraz plusami i minusami wdzianka.
    D700, N24D, N35D, N85D, S150

  7. #27

    Domyślnie

    Niestety akurat ci ktorzy maja newsweara pracuja na Canonie
    a i na forach za bardzo sie nie udzielaja
    Ale jak kiedys ogladalem sobie pas jednego kolegi (i teraz mam porownanie do lowepro)
    to moge napisac:
    bardzo wytrzymaly material samych sakiew
    sakwy zapinane na rzepy bez zamkow (tego bardzo mi brakuje w lowepro przy uzywaniu np. na koncertach musisz pamietac zeby przynajmniej troche zapiac zamek przy pokrowcu na obiektyw
    miekki material (raz jest to zaleta, raz wada) ale wbrew pozorom bardzo dobrze chroniacy
    bardzo dobra wodoodpornosc (wyprobowane przez kumpla)
    sakwy bardzo pojemne (wizualnie nie wygladaja na takie)
    mozna sakwy przesuwac
    tak generalnie to kumpel o zadnych minusach nie wspominal, a uzytkowal toto jakies 8 miesiecy (dosyc mocno bo jest reporterem w codziennej gazecie)

    Ja sam jakis czas mam lowepro wiec moge wymienic wady:
    brak rzepow ktore by zastepowaly zamki podczas pracy (ale nad tym pracuje i moze cos przerobie)
    brak mozliwosci przesuniecia pokrowcow
    pokrowce sa naprawde wielkie

    Ale przy uzywaniu niecodziennym naprawde dobrze sie z nimi pracuje
    a ze torby i plecaki mam lowepro to moze wykorzystac pokrowce
    przyczepiajac nie tylko do pasa

    PS taki czy inny system na pasie polecam
    zdecydowanie lepiej sie pracuje niz z torba czy plecakiem szczegolnie wtedy gdyy trzeba czesto zmieniac szkla
    Ostatnio edytowane przez marszull ; 15-09-2009 o 11:40

  8. #28
    Oszczędny w słowach Awatar kamilkamien
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Kamień Krajeński
    Posty
    136

    Domyślnie

    Bardzo dziękuje za jasny i klarowny opis. Teraz mam opinie od osoby która ma z tym styczność no i super porównanie bo szykowałem się do zakupu właśnie albo pasa wraz z sakwami Lowepro albo zestawu Newswear'a
    Pierdoły z żółtymi oznaczeniami i jakieś tam światło studyjne...

  9. #29

    Domyślnie

    radze rozwazyc jeszcze ThinkTanka

  10. #30

    Domyślnie

    no właśnie ThinkTank.....super mają produkty, czekam aż będą bardziej dostępne w Polandii

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •