Szukaj
no tak choć temat był ogółem o pasach-torbach biodrowych to ja osobiście mam zamiar się skusić na Lowepro Off Trail 2 na starcie za 200zł trzy fajne tuby na obiektywy tele, środkowa na tele z body np. a po bokach 2 długie takie i za tą kwotę to jest nic a Off Trail 1 za 150zł dla mało wymagających albo dla tych którzy mają mało sprzętu nie pochwalę się co włoże na początek do Off Trail 2 ale dodam, że kupuję pokrowce i torby z myślą o nowszym sprzęcie który udoskonalam![]()
to w takim razie czekam na Twoją recenzję na forum
A czy jest osoba na forum która może sprzedać kilka cennych informacji na temat systemu Newswear'a?
Bardzo opornie ale przymiarkę robie właśnie do nosidełek tej firmy.
Pierdoły z żółtymi oznaczeniami i jakieś tam światło studyjne...
Niestety akurat ci ktorzy maja newsweara pracuja na Canonie
a i na forach za bardzo sie nie udzielaja
Ale jak kiedys ogladalem sobie pas jednego kolegi (i teraz mam porownanie do lowepro)
to moge napisac:
bardzo wytrzymaly material samych sakiew
sakwy zapinane na rzepy bez zamkow (tego bardzo mi brakuje w lowepro przy uzywaniu np. na koncertach musisz pamietac zeby przynajmniej troche zapiac zamek przy pokrowcu na obiektyw
miekki material (raz jest to zaleta, raz wada) ale wbrew pozorom bardzo dobrze chroniacy
bardzo dobra wodoodpornosc (wyprobowane przez kumpla)
sakwy bardzo pojemne (wizualnie nie wygladaja na takie)
mozna sakwy przesuwac
tak generalnie to kumpel o zadnych minusach nie wspominal, a uzytkowal toto jakies 8 miesiecy (dosyc mocno bo jest reporterem w codziennej gazecie)
Ja sam jakis czas mam lowepro wiec moge wymienic wady:
brak rzepow ktore by zastepowaly zamki podczas pracy (ale nad tym pracuje i moze cos przerobie)
brak mozliwosci przesuniecia pokrowcow
pokrowce sa naprawde wielkie
Ale przy uzywaniu niecodziennym naprawde dobrze sie z nimi pracuje
a ze torby i plecaki mam lowepro to moze wykorzystac pokrowce
przyczepiajac nie tylko do pasa
PS taki czy inny system na pasie polecam
zdecydowanie lepiej sie pracuje niz z torba czy plecakiem szczegolnie wtedy gdyy trzeba czesto zmieniac szkla
Ostatnio edytowane przez marszull ; 15-09-2009 o 11:40
Bardzo dziękuje za jasny i klarowny opis. Teraz mam opinie od osoby która ma z tym styczność no i super porównanie bo szykowałem się do zakupu właśnie albo pasa wraz z sakwami Lowepro albo zestawu Newswear'a
Pierdoły z żółtymi oznaczeniami i jakieś tam światło studyjne...
radze rozwazyc jeszcze ThinkTanka
no właśnie ThinkTank.....super mają produkty, czekam aż będą bardziej dostępne w Polandii
Skontaktuj się z nami