Fotka tak świeża, że jeszcze pachnie matrycą. Wiem, że powinno się ją odłożyć na kilka godzin, potem obrobić, znowu dać czas na leżakowanie, a następnie dopiero otworzyć i zadecydować o poprawkach / pokazaniu... niemniej jednak: z dzisiejszego pleneru grupy FotoKujawy.

Tak: krzywo i dziwna perspektywa + przerysowania... jednak na takie ujęcie mnie naszło.


Bluszcz


Możecie krytykować.
Pozdrawiam