Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: x_ladder #

  1. #11
    Piotr_ek
    Gość

    Domyślnie

    Tak samo z winietą - tam gdzie jest najbardziej pożądana (LG) ni chu chu ... .
    Szuwar dziękuję Ci za komentarz.
    Zgadzam się z Tobą i pragnę podważyć tylko Twoje zdanie na temat winiety - w przypadku tego zdjęcia jej w ogóle nie dodawałem, smolista czerń sama wdarła się w zdjęcie na skutek manewrowania jasnością i kontrastem. Dodanie winiety spowodowało by całkowite zaburzenie gry światła w tym kadrze. Tak myślę...
    Ew. w przypadku tego kadru mogę się postarać o mniej agresywną obróbkę... z nazwijmy to elementarzową winietą.

    Pozostałej części widowni również dziękuję i cieszę się, że Wam się podoba...

    pozdr, P.

  2. #12

    Domyślnie

    Świetna robota! Ciągle trzymasz wysoki poziom! Na początku przeszkadzały mi te ciemne chmury w PG ale po głębszym wpatrzeniu się w kadr zmieniłem zdanie. Otóż ciężkie chmury w PG doskonale równoważy zaciemnienie na wodzie w LD. IMO winieta w LG zepsułaby odbiór zdjęcia. Zamknęłaby kadr skupiając wzrok na centrum przez co zdjęcie straciłoby na przestrzeni. Oczywiście konwersja do BW wyśmienita
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •