Szuwar dziękuję Ci za komentarz.Tak samo z winietą - tam gdzie jest najbardziej pożądana (LG) ni chu chu ... .
Zgadzam się z Tobą i pragnę podważyć tylko Twoje zdanie na temat winiety - w przypadku tego zdjęcia jej w ogóle nie dodawałem, smolista czerń sama wdarła się w zdjęcie na skutek manewrowania jasnością i kontrastem. Dodanie winiety spowodowało by całkowite zaburzenie gry światła w tym kadrze. Tak myślę...
Ew. w przypadku tego kadru mogę się postarać o mniej agresywną obróbkę... z nazwijmy to elementarzową winietą.
Pozostałej części widowni również dziękuję i cieszę się, że Wam się podoba...
pozdr, P.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami