Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Kwiatuszek

  1. #1

    Domyślnie Kwiatuszek

    W związku z tym, że cierpię na permanentny brak czasu (co powtarzam przy każdej nadarzającej się okazji...), tylko (albo aż) jedno zdjęcie oddaję pod ocenę. I piszcie co źle - będę siedzieć i ćwiczyć do skutku!


  2. #2

    Domyślnie

    to chyba bardziej do działu Przyroda
    ale kwiatek ładny ,piwonia chyba
    Nikon Nie sztuka zabić muchę przednią szybą,sztuka zrobić to boczną

  3. #3
    Oszczędny w słowach Awatar zebrantez
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Katowice/Skoczów
    Posty
    161

    Domyślnie

    Zapodaj to do działu przyroda.
    Pzdr Marcin

  4. #4

    Domyślnie

    To może moderator przeniesie? Bo ja już takiej możliwości nie mam (wykasować nie mogę), a nie będę tam znowu zakładać nowego tematu... chyba, że nie ma innego sposobu.

  5. #5

    Domyślnie

    inny sposób...zrób jeszcze jedno ale bardziej makro i wstaw , przydało by się ładne światełko z zachodzącego słońca choćby,,,

    pozdr. arachiusz
    arachiusz.pl

  6. #6

    Domyślnie

    Tylko jest mały problem... mianowicie tego kwiatka już nie ma, umarł śmiercią naturalną - niestety cięte kwiaty w wazonie nie żyją długo... za dwa tygodnie będę na wsi, obiecuje poprawę Bo tu, w mieście, raczej trudno spotkać kwiatki... tylko beton wszędzie.

    Ale dobra, jak nie da się inaczej, to zabieram się za nowy temat w dziale przyroda. Dzięki Panowie!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •