Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    09 2006
    Miasto
    Płock
    Posty
    128

    Domyślnie D80 - jaka optyka?

    Witam po raz trzeci, dzisiaj mam nowy problem. Nowe body D80 nie wspólpracuje z manualnymi nikkorami to już usłyszałem, ale czy optyka sigmy - tamrona i tokiny bedzie dobrze działała z tym body? Może już ktos sprawdzał, proszę o wiadomość.
    Dzięki.
    Żegnam Was już czas...

  2. #2

    Domyślnie

    nie dziala swiatlomierz czyli robisz na manualu wszystko i wtedy dziala

  3. #3

    Domyślnie

    Jeśli to są względnie nowe szkła to będą chodzić normalnie. Tamron i Sigma działa...
    | F65, D70, D80, Nikkor 18-70 ED, Sigma 100-300/4 EX + 1.4TC, Tamron 90 Di, Nikkor 70-210/4, SB-800
    | Michał Ludwiczak
    | www.ludwiczak.art.pl

  4. #4

    Domyślnie

    mogę powiedzieć ze na D200 Tokina tez smiga dobrze (wiec chyba i na D80 tez moze)... tzn nie zacina sie, nie resetuje aparatu itp... dziala w tym sensie...co do jakichs niuansow obrazu itp..sie nie wypowiadam
    Pozdr. Darek
    D200|F70D|Naf-s:12-24/4,50/1.4|To:20-35/3.5-4.5,28-70/2.6-2.8,100/2.8|Zenitar16/2.8|SB-900/600|SlikPro700DX

  5. #5

    Domyślnie

    10-20 Sigmy smiga ladnie - za jakies 2 tygodnie bede mial tamrona 17-50 to chetnie tez cos napisze

  6. #6

    Domyślnie

    A ja mam Tamrona 17-50 na d80 co prawda zaledwie kilka dni,ale tzw.pierwsze wrażenie jest bardzo dobre...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •