Witam po raz trzeci, dzisiaj mam nowy problem. Nowe body D80 nie wspólpracuje z manualnymi nikkorami to już usłyszałem, ale czy optyka sigmy - tamrona i tokiny bedzie dobrze działała z tym body? Może już ktos sprawdzał, proszę o wiadomość.
Dzięki.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami