Witam, mam problem z d300. Po wlozeniu karty pokazuje ze karta full a w rzeczywistosci karta jest czysta. Formatowana w aparacie, komputerze, nic.... Wciaz pokazuje full i zero. Co moze byc? Prosze o szybkie info jesli ktos ma pojecie. Serdeczne dzieki.
Szukaj





Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami