Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Problem z d300

  1. #11

    Domyślnie

    system plików na karcie dobry? Może formatujesz do ntfs, a potem aparat nie może się połapać.

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez baqers Zobacz posta
    system plików na karcie dobry? Może formatujesz do ntfs, a potem aparat nie może się połapać.
    Przecież pisał, że formatował też w aparacie, więc to nie to.
    Nikon, Nikkory, Sigmy... i Tamron
    wigi.pl

  3. #13

    Domyślnie

    Spróbuj wrzucić na kartę jakieś zdjęcie zrobione D300 z komputera, w aparacie powinno dać się zobaczyć / obejrzeć, i wtedy spróbuj sformatować kartę z poziomu aparatu. Brzmi durnowato, ale szwagier miał kiedyś podobny problem w D60, i pomogło Na pocieszenie - problem już nie wrócił

  4. #14

    Domyślnie

    No wlasnie robilem juz wszystko, dziwne to. Pierwszy raz cos takiego sie wydarzylo. Bede walczyl od poniedzialku z serwisem. Ew. kupie byle jaka karte i zobacze czy na niej wystartuje.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez emsolo Zobacz posta
    a patrzyłeś ten przełącznik na karcie z boku?
    To w D300 da się używać karty SD?

    Zobacz w gnieździe karty w aparacie czy nie ma uszkodzonych pinów.
    Amatorzy – martwią się o sprzet. Profesjonaliści – martwią się o pieniądze. Mistrzowie – martwią się o światło.

  6. #16

    Domyślnie

    Miałem coś takiego dawno temu w D70. Musiałem wymienić gniazdo.
    Pozdrawiam

  7. #17
    Rozmowny
    Dołączył
    04 2005
    Miasto
    Częstochowa
    Posty
    382

    Unhappy

    Spróbuj wykonać reset aparatu. Jest to tylko elektronika, która w różny dziwny sposób potrafi się zawiesić. Jeśli i to nie pomoże to chyba tylko serwis

  8. #18

    Domyślnie

    A piny w gniezdzie masz na pewno wszystkie? Wiem, glupie, ale z czytnika kiedys wyszedl mi pin razem z karta... Fakt, ze to bylo jakies gowno za 20zl, a nie D300, ale juz rozne rzeczy widzialem.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  9. #19

    Domyślnie

    jestem ciekaw przyczyny i ewentualnego rozwiązania problemu.
    Jak coś będzie wiadomo to piszcie.
    ____________________
    Nikoniki i nikkoriki... D4s, D750, D3200, rybka 16, 14-24, 70-200, 24 f/1.4, 35 f/1.4, 50f/1.4, 85 f/1.4 i na deser fuji X100
    www.stefanolszak.pl

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •