Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2009
    Miasto
    tychy
    Posty
    4

    Domyślnie Obudowa podwodna

    Witam Wszystkich

    Czy ktoś z Was miał może styczność z obudową wodoodporną (a raczej futerałem), takim jak ten:

    http://www.allegro.pl/item647324710_..._s10_fvat.html

    Jeśli tak to podzielcie się wrażeniami.
    Może macie jakiś inny sprzęt pozwalający nurkować z aparatem. Nie chodzi przy tym o jakieś duże głębokości ale basen i przyplażowe płycizny.

    Dzięki

  2. #2

    Domyślnie

    Pytanie co chcesz robić pod wodą..
    Tylko zanurzyć się po powierzchnie i cykać fotę
    może głębiej niz 2m do max 5
    5-15m
    do 60m
    do 100m

    Daj znać

    co to takich obudów - kondonów - jestem kiepsko nastawiony, ale to ze względu na pracę podwodną


    Zdjęcie podwodne na allegro - wrak prawdopodobnie Mitsubishi Zero na Hawajach - to totalna bujda dla tej obudowy
    Wg mnie jest to zdjęcie na mnie więcej 20-30m w tropikalnych wodach (stąd krótkie pianki) - czemu tak wnioskuję - bo jest brak barwy czerwonej to oznacza że jest już zdecydowanie za głęboko dla foto-prezerwatyw
    Ostatnio edytowane przez Borowa ; 09-06-2009 o 13:19
    śluby, robaki, i dzieciaki a także wyprawy
    Pawel Borowka
    <')(((<-( <')(((<-( The deeper I go
    <')(((<-( The better I get

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2009
    Miasto
    tychy
    Posty
    4

    Domyślnie

    Nie myślałem o "poważnym" nurkowaniu, dlatego 5 metrów to dla mnie wystarczająco dużo. No chyba że złapię bakcyla, ale przypuszczam że nawet wtedy wystarczyłaby mi obudowa do 15 metrów. No i nie musi to być sprzęt profesjonalny (nie mam tu na myśli szczelności ) bo to bardziej do zabawy niż celów zawodowych czy artystycznych. Jeśli znasz jakieś obudowy dla początkujących to daj namiary.
    Dzięki.

  4. #4

    Domyślnie

    EWA MARINE i ten co pokazaleś

    poza tym www.digideep.com = ale to już sprzęt dedykowany i niestey drogi
    śluby, robaki, i dzieciaki a także wyprawy
    Pawel Borowka
    <')(((<-( <')(((<-( The deeper I go
    <')(((<-( The better I get

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    06 2009
    Miasto
    półwysep
    Posty
    23

    Domyślnie

    witam. też zamierzam kupić taką obudowę. Wygląda solidnie, jednak też czekam na opinie kogoś kto ją posiada.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •