Witam Wszystkich
Czy ktoś z Was miał może styczność z obudową wodoodporną (a raczej futerałem), takim jak ten:
http://www.allegro.pl/item647324710_..._s10_fvat.html
Jeśli tak to podzielcie się wrażeniami.
Może macie jakiś inny sprzęt pozwalający nurkować z aparatem. Nie chodzi przy tym o jakieś duże głębokości ale basen i przyplażowe płycizny.
Dzięki
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami