Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41
  1. #1

    Domyślnie sesja pogladowa...

    Witam sedecznie

    Wczoraj odbyły sie "warsztaty" fotografii portretowej grupy CORK - KERRY operujacej na jednym z portali fotogrficznych.

    dzis chcialbym przedstawic kilk aportretow z tego spotkania...
    sesja bardziej pogladowa.

    modeluje: Lenka Gietlowa ( Słowacja ).

    Kazde ze zdjec posiada BACKSTAGE oznaczony numerem zdjecia z literą "a". chcialem rowniez orpocz zdjec oddac troszke klimat panujacy na spotkaniu.. prosze o wyrozumialosc w ilosci zdjec...


    1.

    1a. BACKSTAGE

    2.

    2a BACKSTAGE

    3.

    3a BACKSTAGE

    4.

    4a BACKSTAGE

    5.

    5a BACKSTAGE

    6.

    6a. BACKSTAGE
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  2. #2

    Domyślnie

    bardzo fajnie pokazane zdjęcia,nie tylko końcowy ich efekt ale też od "kuchni"
    miło sie ogląda

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Backstage jak najbardziej fajny i wart pokazania, ale same zdjecia modelki to nie powalaja. Szzczególnie konwersja no b&w jest jak dla mnie słaba. Można było to lepiej zrobić. Albo po prostu mam inny gust, to tez jest mozliwe.

  5. #5

    Domyślnie

    a o gustach sie nie rozmawia
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  6. #6
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    05 2008
    Miasto
    Lodz - Southampton
    Posty
    201

    Domyślnie

    Witam

    POzazdroscic tylko tego typu orgaznizacji poza granicami kraju choc jak sie domyslam w warsztatach brali glownie udzial jednak Irlandczycy.

    Bardzo fajnie oglada sie zdjecia Backstage takze super a ze zdjec najbardziej podoba mi sie 6, glownie dlatego iz ja lubie tego typu ujecia szczegolnie z racji coraz wiekszej eksploatacji mojej Sigmy 30f1.4 ale tu znow gust daje o sobie znac.


    POzdrawiam
    Pawel
    D80, N18-70 kit, S30/f1.4

  7. #7

    Domyślnie

    Jeszcze cos dodam, że dla mnie mistrzem konwersji do B&W to jest Saer, ja nie wiem jak ten gościu to robi, że te foty tak wyglądają

  8. #8

    Domyślnie

    Świetna seria
    NEX 5N i M42
    "Twoje słowa, głupcze, będą cię kiedyś sądzić..."

  9. #9

    Domyślnie

    1 naj

    fajnie się oglądało zaplecze

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez altrey Zobacz posta
    Witam

    POzazdroscic tylko tego typu orgaznizacji poza granicami kraju choc jak sie domyslam w warsztatach brali glownie udzial jednak Irlandczycy.

    Bardzo fajnie oglada sie zdjecia Backstage takze super a ze zdjec najbardziej podoba mi sie 6, glownie dlatego iz ja lubie tego typu ujecia szczegolnie z racji coraz wiekszej eksploatacji mojej Sigmy 30f1.4 ale tu znow gust daje o sobie znac.


    POzdrawiam
    Pawel
    byl rowniez znajomy irlandczyk.. nikon d300 zielona bluza oraz modelka Lenka

    Ludzie poprzyjezdzali z calego okregu kerry i cork bylo super
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •