Pozdawiam![]()
Szukaj
Pozdawiam![]()
Dobre, miałem podobne z sikorą![]()
Fotografia przyrodnicza https://www.facebook.com/sebastianokolotowicz
fajne , tylko zeby nie narobil na obiektyw![]()
Znalazł dziuple![]()
Fotografia przyrodnicza https://www.facebook.com/sebastianokolotowicz
jako miłośnik przyrody pewnie odpiąłeś obiektyw i pozostawiłeś na miejscu, żeby pierzak mógł uwić gniazdko?I takie przyrodnicze przygody po prostu uwielbiam
I jak tu nie kochać stworów?
D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
lhttp://wld-art.pl
Pozostawiłem sam korpus, żeby pierzak mogł się w lusterku przeglądać![]()
Pierzak sprawdzał czy przypakiem makra nie dałoby się zrobić. Jak to dobrze mieć drugi aparat.
Waldo 2008
D700+D300+MB-D10 N28-70/2,8 N70-200/2,8VR N200-500/5,6VR S150/2,8 Macro TC-20E III SB910 i nogi.
Skontaktuj się z nami