Szukaj
No, no. Swietnie te roslinki pokazales. Najbardziej podobaja mi sie 2. 3. 5. 6. 7. 9.
Odcien zieleni na 7. i 9. jest ladny.
Na 5. ciekawy bokeh jako tlo dla ladnego kwiatuszka. Na 6. nie wiem co to za roslina ale ma fajne kolory i fakture lisci/platkow.
Oj nie taki skromny. Jest BARDZO dobrze! 2 i 5 moi faworyci - strasznie mi sie podobaja!![]()
Extra debiut2 i 5 wygrywają, choć reszta też na świetnym poziomie
![]()
FX+ FX + 20-35/2 + 50/1.4 + 85/1.8 + 70-200/2.8 VR
wszystkie ladne ale naj 2,5
Bardzo fajnie zrobione.Ciekawe kolory.![]()
Pozdrawiam
Andrzej.
Piękne zdjęcia , zwłaszcza 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10.
Pozdr.M
Skontaktuj się z nami