Ja przed kupnem pilota do D80 poczytałem kilka wątków tutaj i odpuściłem sobie JJC. Natomiast poszedłem za radą innych i kupiłem pilota MICNOVA MQ-RC2 - znakomicie wykonany, kosztował 17zł i od prawie roku działa bez najmniejszego problemu. Nie wymieniałem baterii, aparat noszę w plecaku i nic się nie rozładowuje samoczynnie.
Swoją drogą, jak masz iphona albo n95 (chyba) to możesz wgrać jakiś taki program i będziesz miał pilota w telefonie![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami