Close

Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 152
  1. #1
    conik
    Gość

    Domyślnie eneloop gprecyko czy varta ready2use

    koncza zywot moje akumulatory w lampach
    ktore z wymienionych w temacie byscie polecili + ew jakiegos sprawdzonego sprzedawce ktory ma oryginalne aku anie chinskie podroby
    pozdr
    Conik

  2. #2

    Domyślnie

    Witam!Jestem posiadaczem eneloopów i GP Recyko. Z mojego doświadczenia polecam te pierwsze...Używam ich z Sunpakiem PZ 42X.Po zrobieniu kilku imprez na w/w aku stwierdzam że eneloopki trzymają znacznie dłużej.Oba zestawy "walczyły" w prawie identycznych sytuacjach zdjęciowych.GP niestety zawiodły (2 szt. wadliwe-padły po jednej imprezie)...a "białe" po naładowaniu napierają dalej a ładowarka (BC 700) pokazuje większy stopień naładowania niż nominalny.Dużo już było o tym na forum (sam miałem wcześniej taki dylemat).Ja dokupię jeszcze 2 komplety eneloopów...
    Aparat w gruncie rzeczy jest tak samo twórczy jak kawałek gliny...

  3. #3
    conik
    Gość

    Domyślnie

    gdzie kupowales?

  4. #4

    Domyślnie

    W mojej mieścinie-z małego sklepu ,więc konkretnej internetowej dystrybucji Ci nie doradzę, ale śmiało możesz nabyć takowe z Netu.Jak mówiłem dokupię dwa kolejne komplety-tym razem z netu.Są tam komplety po 8 szt.-taniej wychodzi za sztukę.
    Aparat w gruncie rzeczy jest tak samo twórczy jak kawałek gliny...

  5. #5

    Domyślnie

    sorki za ot ale czy jest sens kupować jakąś dobrą ładowarkę np tą BC 700 ?? Ja mam ładowarkę firmy hahnel i philips muli live. Ostatnio na imprezie zgubiłem 2 akumlatorki firmy hahnel i nie wiem też co kupić

    Pozdro


  6. #6

    Domyślnie

    Również polecam eneloopki. Używam z sabinkami i naprawde długo trzymają. GP i Energizera, których używałem wcześniej, biją na głowe. Ja kupowałem w FJ w Poznaniu. Pozdrawiam

  7. #7

    Domyślnie

    Dołączę się do grona zadowolonych z Eneloopów, faktycznie się sprawdzają i trzymają prąd nawet długo nie używane.

    Cytat Zamieszczone przez oscyp33 Zobacz posta
    sorki za ot ale czy jest sens kupować jakąś dobrą ładowarkę np tą BC 700 ?? Ja mam ładowarkę firmy hahnel i philips muli live. Ostatnio na imprezie zgubiłem 2 akumlatorki firmy hahnel i nie wiem też co kupić

    Pozdro
    Warto! BC700 daje dużo więcej możliwości niż zwykłe ładowarki. Oprócz tego, że podaje informacje o stanie akumulatora (stopień naładowania, prąd itd) to można sobie ustawić prąd ładowania, można rozładowywać aku, można je "odświeżać", do tego na każdej komorze można ustawić inne zadania w tym samym czasie.
    Jacek, pozdrawiam!
    D700+To16-28/2.8+T28-75/2.8+N80-200/2.8DED+N50/1.8+SB800


  8. #8
    Oszczędny w słowach Awatar sdnk
    Dołączył
    03 2008
    Miasto
    Złotoryja / Bolesławiec
    Posty
    168

    Domyślnie

    Eneloopy są po 10zł/szt z FotoJokerze.
    ładowarka moim zdaniem to zupełnie obojętne. jak komplet akku kosztuje 40zl to szkoda sobie zawracać głowy nimi, po prostu raz na rok czy dwa lata wymienić i z glowy.
    D80+N18-55VR+N50/1.8+N35/1.8+SB-900+pare kilo ficzerów

  9. #9

    Domyślnie

    Ja również zakupiłem "na dniach" eneloopy i już jestem bardzo zadowolony, co do ładowarki to kupiłem BC-900 i na razie jest ok, ale muszę ją jeszcze rozpracować (nie mam ogólnie dużo czasu) ale wydaje się być bardzo dobra ; reasumując: akku eneloop polecam, ładowarkę jak sprawdzę dam znać

  10. #10

    Domyślnie

    Miałem eneloop i BC-700 i byłem zadowolony.

Strona 1 z 16 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •