Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 22
  1. #1

    Domyślnie Aleksandra - parapetowo :)

    Z wczorajszej sesji na cementowni


    Modelka: Ola (http://www.maxmodels.pl/alexandra1984.html)




    Bardzo jestem ciekaw opinii



    Pozdrawiam
    Piotrek




    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  2. #2

    Domyślnie

    Fajne , kolorystyka miła, poza świetna, światło dobre, modelka ładna, stylizacja pomysłowa, te dwa okna - ekstra pomysł, ale...

    - ręka wygląda na złamaną
    - nie widać, żeby modelka miała piersi - pewnie poza wymusiła taki efekt, ale modelka mogła próbować wciągnąć brzuch. To prawdopodobnie wystarczyłoby do podkreślenia piersi i wymodelowania tali.
    - za bardzo na mój gust widać lampę na ścianie po lewej i na włosach od tyłu.

    To chyba tyle... generalnie na plus

  3. #3

    Domyślnie

    wykonanie elegancja francja.

    ino modelka mi tak sobie pasuje do zdjecia. ja bym w tych ciuchach i w tym kadrze widzial zupelnie inny typ urody.

  4. #4

    Domyślnie

    złamałeś jej rękę na potrzeby zdjęcia czy tak już miała?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kabal Zobacz posta
    (...)
    - nie widać żeby modelka miała piersi - pewnie poza wymusiła taki efekt, ale modelka mogła próbować wciągnąć brzuch. To prawdopodobnie wystarczyłoby do podkreślenia piersi i wymodelowania tali.
    (...)
    Paweł uwierz mi - mogę Ci podesłać na priva to zdjęcie bez użycia liquify Ustawiałem dziewczynę do tego zdjęcia bardzo długo, zwracając właśnie uwagę na brzuch, piersi, ułożenie pleców do tego podziałałem jak już wspomniałem wcześniej w PSie troszkę, więcej wyciągnąć nie potrafię w tym aspekcie

    Co do ręki - fakt nie zwróciłem uwagi, w sumie myślę, że dałoby się to troszkę naprostować nawet teraz

    Błagam teraz zaoszczędźcie pińcet postów na temat złamanej ręki
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kobyll Zobacz posta
    Paweł uwierz mi - mogę Ci podesłać na priva to zdjęcie bez użycia liquify Ustawiałem dziewczynę do tego zdjęcia bardzo długo, zwracając właśnie uwagę na brzuch, piersi, ułożenie pleców do tego podziałałem jak już wspomniałem wcześniej w PSie troszkę, więcej wyciągnąć nie potrafię w tym aspekcie
    hehe... no niestety nie wszystkie modelki mogą się, aż tak wyginać... Ty wiesz że ja na tym punkcie jestem... hmmm... "zboczony"

  7. #7

    Domyślnie

    Mnie także się podoba
    Jak to oświetliłeś jeśli można... ? Jedna lampa chyba z tyłu na ziemi, tak ?

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez kabal Zobacz posta
    hehe... no niestety nie wszystkie modelki mogą się, aż tak wyginać... Ty wiesz że ja na tym punkcie jestem... hmmm... "zboczony"
    Wiem, wiem

    Cytat Zamieszczone przez prz3mo Zobacz posta
    Mnie także się podoba
    Jak to oświetliłeś jeśli można... ? Jedna lampa chyba z tyłu na ziemi, tak ?
    Po skosie ustawiłem główne światło i kontrę, z przodu wiadomo biała parasoleczka, z tyłu na kontrę nie pamiętam dokładnie ale zdaje mi się, że gołym palnikiem strzelałem, z tym, że nie z ziemi, bo za statyw robił mój kumpel, który pełnił wczoraj właśnie taką funkcję
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

  9. #9
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo ciekawe zdjęcie. Absolutnie mi się podoba - poza, tło, ekspresja.
    Widzę że niektórzy oglądają to zdjęcie kątomierzem i obliczają kalkulatorem wszystkie aspekty. No nic, tacy też istnieją. Ciekawe czy jak sami robią zdjęcia to też używają kątomierza i kalkulatora...

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez swiatlo Zobacz posta
    Bardzo ciekawe zdjęcie. Absolutnie mi się podoba - poza, tło, ekspresja.
    Widzę że niektórzy oglądają to zdjęcie kątomierzem i obliczają kalkulatorem wszystkie aspekty. No nic, tacy też istnieją. Ciekawe czy jak sami robią zdjęcia to też używają kątomierza i kalkulatora...
    Wielkie dzięki Cezary - ciesze się, że Ci się podoba
    Pozdrawiam wszystkich - Piotr Kobylski

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •