Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Łabądki

  1. #1

    Domyślnie Łabądki

    Witam serdecznie,
    Tydzień temu właśnie stałem się dumnym posiadaczem systemu N i co za tym idzie, stałem się nowym użytkownikiem tegoż forum..Wcześniej działałem na pentaxie. Mam nadzieję, że zostanę tutaj ciepło przyjęty
    Koniec biadolenia, czas na zdjątka z "nowego" sprzętu.
    1.

    2.

    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Witaj..
    Takim kadrem,tego ptaka, nie wywołasz zachwytu i nie będzie ciepłego przyjęcia,tym bardziej ,że na dwójce opuszcza on kadr,udając się zapewne poprawić przypalone upierzenie....
    Moja rada jest taka,jeśli masz szerszą dwójkę,to wywal ptaka,popracuj troszkę nad fotą i daj...do krajobrazu,bo w tle widzę zaje....fajny klimat...
    Pozdrawiam
    Andrzej.

  3. #3

    Domyślnie

    Za Andrzejem, tło wygląda zachęcająco i smakowicie
    D80 + 18-200 VR+Marumi-fujiyama DHG

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •