Witam serdecznie,
Tydzień temu właśnie stałem się dumnym posiadaczem systemu Ni co za tym idzie, stałem się nowym użytkownikiem tegoż forum..Wcześniej działałem na pentaxie. Mam nadzieję, że zostanę tutaj ciepło przyjęty
Koniec biadolenia, czas na zdjątka z "nowego" sprzętu.
1.
2.
Pozdrawiam
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami