Szukaj
No teraz to przesadziłeś
Ani to zachód, mdłe to straszliwie.
Normalnie jak nie Twoje
A kadr taki ładny.
Zgubiłeś kompletnie kolor i ostrość...Powiedz,że to podpucha...
Pozdrawiam
Andrzej.
Niestety, koledzy maja racje. Zero zycia...
Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com
..... bo to żart taki, nudą wiało ostatnio![]()
No trochę brakuje szlifu.
Mimo odświeżenia ja ciągle widzę średnio dobrze pracującą eskpozycję.
Faktycznie coś z ostrością nie tak. Trochę wiało i chyba lekko statywem poruszyło...![]()
Skontaktuj się z nami