troszkę PISujesz moje słowa![]()
właśnie ze względu na to, że statu nie kupuje się jak syfraka - na rok-trzy, ale na długie lata, warto od razu zainwestować w ten docelowy dla naszych potrzeb...jeżeli mamy małpkę lub lekką hybrydę, taki sherpa będzie docelowym, ale jeśli w przyszłości planujemy do naszego lustra dokupić jakiekolwiek długie tele, to fansport z obciążeniem 6kg jest najniezbędniejszym minimum, a MF055 najtańszym amatorskim rozwiązaniem![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami