Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 62 z 62

Wątek: Jaki statyw...

  1. #61
    Zasłużony Awatar ALF
    Dołączył
    08 2004
    Miasto
    Mysłakowice Karkonosze
    Posty
    11 653

    Domyślnie

    troszkę PISujesz moje słowa
    właśnie ze względu na to, że statu nie kupuje się jak syfraka - na rok-trzy, ale na długie lata, warto od razu zainwestować w ten docelowy dla naszych potrzeb...jeżeli mamy małpkę lub lekką hybrydę, taki sherpa będzie docelowym, ale jeśli w przyszłości planujemy do naszego lustra dokupić jakiekolwiek długie tele, to fansport z obciążeniem 6kg jest najniezbędniejszym minimum, a MF055 najtańszym amatorskim rozwiązaniem
    Pozdrawiam Serdecznie Jacek Pawłowski
    F70+D50+D200+Tamron 28-75/2.8+Tamron 17-35/2,8-4+Sigma 70-200/2,8HSM+Nikkor 12-24/4+Nikkor 85/1,8+Metz 54MZ4i+MF055PRO+MF479B ANKIETA - LAMPY BŁYSKOWE

  2. #62

    Talking

    raczej nie PISuję twoich słów tylko POwtarzam co napisałeś wcześniej hehehe!! twoje argumenty mnie nie przekonują ale to już inna bajka i nie ma sensu żebym dalej zaśmiecał ten wątek.

    pozdro
    wik
    EOS

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •